SÜPER MİNİKLER

Basketbol Süper Minikler Ligi sona ererken düzenlenen törenle ödüller sahiplerini buldu. Organizasyona katılan tüm takımların şampiyon ilan edilirken, madalya töreninde miniklerin yaşadığı sevinç görülmeye değerdi \r\n

SÜPER MİNİKLER
HEPSİ ŞAMPİYON 
Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü ve Basketbol İl Temsilciliği tarafından organize edilen Basketbol Süper Minikler Ligi nde ödüller sahiplerini buldu. İlkadım Yaşar Doğu Spor Salonu nda oynanan maçlar sonucunda organizasyona katılan tüm takımlar şampiyon ilan edildi. 
Organizasyona İlkadım Belediyesi, İlkadım Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü, Canik Belediyespor, 55 Basketbol Spor Kulübü, Atakum Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü, Bafraspor, Bafra Basketbol İhtisas Spor Kulübü, Çarşamba 12 Dabo, DSİ Spor Kulübü, Lider Spor Kulübü, Ted Koleji, Tekkeköy İlkokulu Spor Kulübü ve Yolspor katıldı. Ödül töreninde minik sporcuların yaşadığı mutluluk görülmeye değerdi.

BAKAN KILIÇ A TEŞEKKÜR 
Lige katılan takımlara ödüllerini Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Güven Özyurt’un yanı sıra, Polis Başmüfettişi Erol İpek, İlkadım Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Murat Turan, Canik Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Osman Abanoz, Spor Şube Müdürü Süleyman Demirtaş, Basketbol Teknik Komiseri Erhan Elbir ve takımların sorumluları verdi. Tüm sporcular, kendilerine verilen madalyaların ardından büyük sevinç yaşadı. Ödül töreninin sonunda ise toplu olarak hatıra fotoğrafı çektirildi. Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Güven Özyurt, Spor alanında Samsun’ a çok önemli yatırımlar yapılıyor. Samsun’ a yapılan yatırımlar nedeniyle Gençlik ve Spor Bakanımız Sayın Akif Çağatay Kılıç’ a çok teşekkür ediyoruz” dedi. 


EN ÇOK OKUNANLAR

Samsun'da Kiracı bulmak zorlaşacak

1 Samsun'da Kiracı bulmak zorlaşacak

Samsun'a Operasyon Çekiliyor

2 Samsun'a Operasyon Çekiliyor

Samsun'da silahlı saldırıda yaralanan genç hayatını kaybetti

3 Samsun'da silahlı saldırıda yaralanan genç hayatını kaybetti

Samsunspor Teknik Direktörü Ertuğrul Sağlam memleketi Akçakoca'da

4 Samsunspor Teknik Direktörü Ertuğrul Sağlam memleketi Akçakoca'da

Samsun'da kayıp genç ölü bulundu

5 Samsun'da kayıp genç ölü bulundu

Samsun'da beşinci kez başkan seçildi

6 Samsun'da beşinci kez başkan seçildi

Samsun'da bu merkez şifa dağıtıyor

7 Samsun'da bu merkez şifa dağıtıyor

Samsun'da alkollü sürücü polisten kaçtı, kaza yaptı

8 Samsun'da alkollü sürücü polisten kaçtı, kaza yaptı

Samsun'da baca yandı, apartman sakinleri fırıncıya tepki gösterdi

9 Samsun'da baca yandı, apartman sakinleri fırıncıya tepki gösterdi

7 yıldır kayıptı cesedi kuyudan çıktı

10 7 yıldır kayıptı cesedi kuyudan çıktı

hızWeb