GENÇ, MEMUR-SEN VE TİKA YI ZİYARET ETTİ

Canik Belediye Başkanı Osman Genç, hac farizasını yerine getirerek kutsal topraklardan dönen Memur-Sen Genel Başkanı Ahmet Gündoğdu ve TİKA Başkanı Dr. Serdar Çam ı ziyaret etti. \r\n

GENÇ, MEMUR-SEN VE TİKA YI ZİYARET ETTİ
Başkent Ankara ya giden Canik Belediye Başkanı Osman Genç, burada Hac vazifesinden dönen Memur-Sen Genel Başkanı Ahmet Gündoğdu yu ziyaret etti. Hacı olan Gündoğdu yu tebrik eden ve ibadetinin kabul olması dileğinde bulunan Genç, Paylaşmanın, hoşgörünün, güzelliklerin yaşandığı kutsal topraklardan, ibadetlerinizi yerine getirerek sağlıklı bir şekilde dönmeniz, bizleri de mutlu etti. Kutsal topraklardan aldığınız feyzi ve bereketi aileniz ve sevdiklerinizle birlikte en iyi şekilde paylaşmanızı diliyorum dedi.
“CANİK İ ÇOK BEĞENDİM”
Ziyaretinden dolayı Başkan Osman Genç e teşekkür eden Memur-Sen Genel Başkanı Ahmet Gündoğdu da, Canik e daha önce gelmiş ve yapılan çalışmaları çok beğenmiştim. Canik halkı da yapılan hizmetleri takdir ediyor ki, sizleri yeniden hizmet etmek gibi kutsal bir göreve getirdi. Üçüncü dönemde de ilçeniz ve Samsun un gelişmesi için çok daha güzel işler başaracağınıza inanıyorum diye konuştu.
TİKA DA ÜÇ ÖNEMLİ GÖRÜŞME
Başkan Genç in bir başka durağı ise Türk İşbirliği ve Koordinasyon Ajansı Başkanlığı (TİKA) oldu. TİKA Başkanı Dr. Serdar Çam ile görüşen ve ajansın çalışmaları hakkında bilgi alan Başkan Genç, Tokat Milletvekili Şükrü Ayalan ve Eskişehir Valisi Güngör Azim Tuna ile sohbet etti. Başkan Genç, TİKA nın özellikle yurt dışında yaptığı çalışmalarla Türkiye nin adını tüm dünyaya duyurduğunu söyledi. Dr. Çam ise, ziyaretinden dolayı Genç e teşekkür etti.
Ziyaretler sonunda Başkan Genç, Memur-Sen Genel Başkanı Ahmet Gündoğdu ve TİKA Başkanı Dr. Serdar Çam a seramikten Osmanlı kaftanı ile Canik Belediyesi tarafından çıkarılan kültür ve tarih kitapları hediye ederken, Gündoğdu Genç e tablo verdi.

İHA


EN ÇOK OKUNANLAR

Samsun'a şehit ateşi düştü

1 Samsun'a şehit ateşi düştü

Samsunspor'un listesi bol alternatifli

2 Samsunspor'un listesi bol alternatifli

Fındık fiyatları ne kadar? 16 Temmuz Perşembe serbest piyasa fındık fiyatları

3 Fındık fiyatları ne kadar? 16 Temmuz Perşembe serbest piyasa fındık fiyatları

Düşen uçaktaki şehitlerin isimleri açıklandı

4 Düşen uçaktaki şehitlerin isimleri açıklandı

Samsun'da otomobil ile tır çarpıştı: 2 yaralı

5 Samsun'da otomobil ile tır çarpıştı: 2 yaralı

Samsun'da FETÖ'nün yeni yapılanmasında gözaltı sayısı 38'e çıktı

6 Samsun'da FETÖ'nün yeni yapılanmasında gözaltı sayısı 38'e çıktı

Keşif Uçağı düştü: 7 şehit

7 Keşif Uçağı düştü: 7 şehit

İki özel harekat polisi şehit oldu

8 İki özel harekat polisi şehit oldu

Samsunspor'un kamp programı belli oldu

9 Samsunspor'un kamp programı belli oldu

Samsun'da bıçakla yaralama şüphelisinin korona virüs testi pozitif çıktı

10 Samsun'da bıçakla yaralama şüphelisinin korona virüs testi pozitif çıktı

hızWeb