AK PARTİ’DE KONGRE SÜRECİ

AK Parti Tokat İl Başkanı Adem Çelik, Yeşilyurt, Sulusaray, Artova ilçelerinde kongre çalışmasının tamamlanırken, Zile ilçesinde kongrenin ileri bir tarihe ertelendiğini kaydetti. \r\n

AK PARTİ’DE KONGRE SÜRECİ
AK Parti Tokat İlçe kongrelerini değerlendiren Başkan Çelik, Yeşilyurt ilçesinde başladıkları kongre çalışmalarının tüm hızı ile devam ettiğini kaydetti. AK Parti Yeşilyurt İlçe Başkanlığı kongresini tek aday olan Ümit Mutlu Özügenç, Sulusaray İlçe Başkanlığı nda ise iki aday arasından mevcut Başkan İbrahim Sunar’ın seçimi kazandığını hatırlatan Başkan Çelik, “Artova ilçemizde geçtiğimiz cumartesi yapılan kongrede iki adaydan mevcut Başkan Yusuf Bıyık seçildi. Zile ilçemizde ise kongreyi yapamadık. Genel Merkezimiz bu şekilde takdir buyurdu. İleri bir tarihe ertelendi. Zile’deki seçimi genel merkezimiz tekrar bir takvim olarak belirleyecek. Atacağımız adımları ona göre ayarlayacağız” dedi.
Başkan Çelik, cumartesi Reşadiye, pazar günü ise merkez ilçenin kongresinin yapılacağını belirterek, Şuan tek aday olarak görünüyor. Sonraki haftalarda diğer ilçelerle birlikte 15 Aralık ta ilçe kongrelerimizi tamamlamış olacağız. İlçe kongrelerinden sonra ise 15 Şubat 2015 tarihinde ise il kongremizi yapacağız. Bu kongreler partililerin birbiri ile yarıştığı, kaynaştığı, barıştığı kongrelerdir. İnşallah sonucunda AK Partimiz kazanan parti olacaktır. Mühim olan partimizin bu kongrelerde yara almadan süreci sakin sühunet içerisinde tamamlamasıdır. Biz bu gayretin içerisindeyiz. Kimseyi üzmek kırmak gibi bir niyetimiz yok. Herkesi birlik ve beraberlik kardeşlik içerisinde kongre süreçlerinde görmek istiyoruz” diye konuştu.
Öte yandan Pazar günü 26 Haziran Atatürk Kültür Sarayı’nda düzenlenecek olan merkez ilçe kongresinin AK Parti Grup Başkanvekili Mahir Ünal’ın katılımı ile yapılacağı öğrenildi.


EN ÇOK OKUNANLAR

Samsun'da Kiracı bulmak zorlaşacak

1 Samsun'da Kiracı bulmak zorlaşacak

Samsun'a Operasyon Çekiliyor

2 Samsun'a Operasyon Çekiliyor

Samsun'da silahlı saldırıda yaralanan genç hayatını kaybetti

3 Samsun'da silahlı saldırıda yaralanan genç hayatını kaybetti

Samsun'da beşinci kez başkan seçildi

4 Samsun'da beşinci kez başkan seçildi

Samsun'da bu merkez şifa dağıtıyor

5 Samsun'da bu merkez şifa dağıtıyor

Samsun'da alkollü sürücü polisten kaçtı, kaza yaptı

6 Samsun'da alkollü sürücü polisten kaçtı, kaza yaptı

7 yıldır kayıptı cesedi kuyudan çıktı

7 7 yıldır kayıptı cesedi kuyudan çıktı

Samsunspor Teknik Direktörü Ertuğrul Sağlam memleketi Akçakoca'da

8 Samsunspor Teknik Direktörü Ertuğrul Sağlam memleketi Akçakoca'da

Samsun'da baca yandı, apartman sakinleri fırıncıya tepki gösterdi

9 Samsun'da baca yandı, apartman sakinleri fırıncıya tepki gösterdi

Samsun merkezli silah kaçakçılığı operasyonu: Çok sayıda gözaltı

10 Samsun merkezli silah kaçakçılığı operasyonu: Çok sayıda gözaltı

hızWeb