ÖZKÖROĞLU, HABER RADYO DA

Samsunlu İşadamı ve Yazar Ayhan Özköroğlu, konuk olduğu Samsun Haber Radyo da Hayatın Tüh Noktası kitabını anlattı\r\n

ÖZKÖROĞLU, HABER RADYO DA
Samsunlu Yazar ve İşadamı Ayhan Özköroğlu, bölgenin ve Samsun un en çok dinlenen radyosu Samsun Haber Radyo’da Şennur Şenyer in hazırlayıp sunduğu canlı yayınlanan “Serbest Bölge nin” programına konuk oldu. Özköroğlu, programda Hayatın Tüh Noktası isimli kitabı hakkında bilgi verdi. Yazabilmek için çok iyi bir okur olmak gerektiğini belirten Özköroğlu Kitabın ismini bulmakta sıkıntı yaşadık. İçerisinde keşke yazmasaydım dediğim şey yok ama arkadaşlarımın keşke bunu yazmasaydın dediği hikayeler hatta gönül koyan arkadaşlarım bile var. Geriye dönüp baktığımda pişmanlık duyduğum çok az şey var. Ama kitap yazmak konusunda hiçbir pişmanlığım yok dedi.
UZUN TEŞVİK ETTİ
Özköroğlu, kitabını ticari kaygıyla yazmadığını hatta kaç satıldığını bile bilmediğini ifade ederek şunları söyledi: Benim için yazma arzusu hiçbir zaman dönemsel olmadı. 16-17 yaşlarımda roman yazmaya çalıştım. Ama malesef sonunu getiremedim. O zamanlar boyumdan biraz da büyüktü. Aylarca uğraştığım kitabı bir gecede yırttım. Bu kitabı atmak benim için hayatım boyunca unutamayacağım bir hatamdır. Ve sonra anladımki yazmak için yaşamak gerekiyor. Uzun süre kitap yazma arzusuna ara verdim. Beni tekrardan yazma konusunda bu kadar cesaretli davramama neden olan en önemli kişi Haber Medya Yönetim Kurulu Başkanvekili ve Haber Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Necdet Uzun dur. Necdet abi bana herşey iyi hoş da yazmalısın, aklına gelen herşeyi yaz dedi. Haber Gazetesi nde köşe yazmaya teşvik etti.

Mert Volkan GÜN


EN ÇOK OKUNANLAR

Çorum'da zincirleme trafik kazası: 2 yaralı Çorum'da zincirleme trafik kazası: 2 yaralıDenizli'de araç yangını Denizli'de araç yangınıYunanistan sınırında sıcak dakikalar, alevler Türkiye'den görülüyor Yunanistan sınırında sıcak dakikalar, alevler Türkiye'den görülüyorLüks otomobil palmiye ağacını yıktı Lüks otomobil palmiye ağacını yıktıDenizli'de trafik kazası: 2 yaralı Denizli'de trafik kazası: 2 yaralıAdana'da 2 bin 450 polisle asayiş uygulaması Adana'da 2 bin 450 polisle asayiş uygulamasıPolis kural ihlallerini affetmedi, vatandaş film gibi uygulama izledi Polis kural ihlallerini affetmedi, vatandaş film gibi uygulama izlediSedef Adası açıklarında bir teknede sürüklenen 3 kişi kurtarıldı Sedef Adası açıklarında bir teknede sürüklenen 3 kişi kurtarıldıDiyarbakır'da korona virüs konvoyu Diyarbakır'da korona virüs konvoyuAnkara'da sahte muhabirin foyası gazeteciler gelince ortaya çıktı Ankara'da sahte muhabirin foyası gazeteciler gelince ortaya çıktı

hızWeb