Kılıçdaroğlu nun kayınvalidesi vefat etti

CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu nun kayınvalidesi Özdağ, tedavi gördüğü hastanede yaşamını yitirdi.\r\n

Kılıçdaroğlu nun kayınvalidesi vefat etti
CHP Basın Birimi nden yapılan yazılı açıklamaya göre, Kemal Kılıçdaroğlu nun, Kocaeli Derince Eğitim ve Araştırma Hastanesinde tedavi gören kayınvalidesi Fatma Özdağ yaşamını yitirdi.

Kılıçdaroğlu eşi Selvi Kılıçdaroğlu ile birlikte kısa bir süre önce hastanede ziyaret ettiği kayınvalidesinin ölümü üzerine, yarınki programlarını iptal etti.

Daha önce bugün yapılacağı açıklanan CHP Antalya Bölge Toplantısı na katılacak olan Kılıçdaroğlu, yarın Tunceli de olacak.

Kemal Kılıçdaroğlu ve eşi Selvi Kılıçdaroğlu, cenazesi Tunceli ye gönderilecek olan kayınvalidesi Fatma Özdağ ı Tunceli de son yolculuğuna uğurlayacak.

Kılıçdaroğlu ailesi, Özdağ ın cenaze törenine katıldıktan ve toprağa verildikten sonra taziyeleri kabul edecek. 


EN ÇOK OKUNANLAR

Denizli'de araç yangını Denizli'de araç yangınıÇorum'da zincirleme trafik kazası: 2 yaralı Çorum'da zincirleme trafik kazası: 2 yaralıYunanistan sınırında sıcak dakikalar, alevler Türkiye'den görülüyor Yunanistan sınırında sıcak dakikalar, alevler Türkiye'den görülüyorLüks otomobil palmiye ağacını yıktı Lüks otomobil palmiye ağacını yıktıDenizli'de trafik kazası: 2 yaralı Denizli'de trafik kazası: 2 yaralıAdana'da 2 bin 450 polisle asayiş uygulaması Adana'da 2 bin 450 polisle asayiş uygulamasıPolis kural ihlallerini affetmedi, vatandaş film gibi uygulama izledi Polis kural ihlallerini affetmedi, vatandaş film gibi uygulama izlediAnkara'da sahte muhabirin foyası gazeteciler gelince ortaya çıktı Ankara'da sahte muhabirin foyası gazeteciler gelince ortaya çıktıSedef Adası açıklarında bir teknede sürüklenen 3 kişi kurtarıldı Sedef Adası açıklarında bir teknede sürüklenen 3 kişi kurtarıldıKamayla bıçaklanan kişi hayatını kaybetti Kamayla bıçaklanan kişi hayatını kaybetti

hızWeb