SEÇİL: HALK KÜTÜPHANESİ DERS AŞILIYOR

Ordu Halk Kütüphanesi Müdürü Bekir Seçil, kütüphanenin tasarım olarak yenilendiğini buna bağlı olarak öğrencilerin daha verimli ders çalıştığını söyledi. \r\n

SEÇİL: HALK KÜTÜPHANESİ DERS AŞILIYOR
Ordu Halk Kütüphanesi yenilenen son hali ile, öğrencilerin ders çalışmasına olanak sağlıyor. Değişen ders çalışma salonları, internet birimleri ile öğrencilerin her ihtiyacını karşılık veriyor. Yetişkinlere ve çocuklara da açık olan kütüphanede oyuncak kütüphanesi de bulunuyor. Ders çalışmak için Ordu Halk Kütüphanesi nin çok iyi bir mekan ve tasarıma sahip olduğunu belirten Ordu Halk Kütüphanesi Müdürü Bekir Seçil, birçok öğrencinin ders çalışmak için halk kütüphanesini seçtiğini ve verimli ders çalıştığını vurguladı.

HER YAŞ GRUBUNA HİZMET VEREN BİR KÜTÜPHANE
Ordu Halk Kütüphanesi nde bir çok değişim yaşandığını ifade eden Ordu Halk Kütüphanesi Müdürü Bekir Seçil, Kütüphanemiz yenilenerek imkanlarını arttırdı. Her yaş gurubuna hizmet verebilecek estetik mekan tasarımı ile komple yenilendi, bunun içerisinde tren şeklinde ilkokul çocuklarının kitap okuyabileceği, tanıtım raflarının bulunduğu farklı alanlar oluşturuldu. Tek kişilik ders çalışma masaları yapıldı. Ülkede en verimli ders çalışma ortamları kütüphaneler, serbest bir şekilde ücretsiz olarak yararlanılabilecek bir alan. Bizler de kütüphanelerimizi serbest ders çalışılabilecek bir konum haline getirdik. Yetişkin bölümlerinde aralarında panel olan tek kişilik ders çalışma masaları mevcut. Bu masalarda serbest ders çalışarak verim alan öğrenciler oldukça fazla dedi.

BİRÇOK DOKTOR, AVUKAT VE ÖĞRETMEN ADAYI BURADA DERS ÇALIŞIYOR
Doktor, öğretmen gibi meslek gruplarında hizmet veren vatandaşların alanlarında yükselmek için girdikleri sınavlara halk kütüphanesinde çalıştıklarını aktaran Seçil, İzinlerini memleketlerinde geçiren doktor gibi avukat gibi öğretmen gibi meslek gruplarında çalışanlar alanlarında yükselebilmek için girdikleri sınavlara Ordu Halk Kütüphanesinde çalışıyor. Hepsinin ev ortamı var ama kütüphanenin ders çalışma motivasyonu daha yukarılarda. Buradaki motivasyon ders çalışmanın daha kolay oluşu ders çalışma psikolojisine ve bu rahatlığı yaşamasında Ordu Halk Kütüphanesi nin mekan tasarımı önemlilik arz ediyor diye konuştu.


EN ÇOK OKUNANLAR

Yunanistan sınırında sıcak dakikalar, alevler Türkiye'den görülüyor Yunanistan sınırında sıcak dakikalar, alevler Türkiye'den görülüyorÇorum'da zincirleme trafik kazası: 2 yaralı Çorum'da zincirleme trafik kazası: 2 yaralıDenizli'de araç yangını Denizli'de araç yangınıLüks otomobil palmiye ağacını yıktı Lüks otomobil palmiye ağacını yıktıDenizli'de trafik kazası: 2 yaralı Denizli'de trafik kazası: 2 yaralıAdana'da 2 bin 450 polisle asayiş uygulaması Adana'da 2 bin 450 polisle asayiş uygulamasıPolis kural ihlallerini affetmedi, vatandaş film gibi uygulama izledi Polis kural ihlallerini affetmedi, vatandaş film gibi uygulama izlediDiyarbakır'da korona virüs konvoyu Diyarbakır'da korona virüs konvoyuKamayla bıçaklanan kişi hayatını kaybetti Kamayla bıçaklanan kişi hayatını kaybettiSedef Adası açıklarında bir teknede sürüklenen 3 kişi kurtarıldı Sedef Adası açıklarında bir teknede sürüklenen 3 kişi kurtarıldı

hızWeb