SAMSUNSPOR SÜPER LİG E YAKIŞIYOR

Gaziantep Büyükşehir Belediyespor Teknik Direktörü Hakan Kutlu, Samsunspor un sıkıntılarından kurtulup, en kısa sürede kendine yakışan Süper Lig deki yerini alması temennisinde bulundu.

SAMSUNSPOR SÜPER LİG E YAKIŞIYOR
Gaziantep Büyükşehir Belediyespor Teknik Direktörü Hakan Kutlu, Samsunspor un sıkıntılarından kurtulup, en kısa sürede kendine yakışan Süper Lig deki yerini alması temennisinde bulundu. Samsunspor un bu ülkeye çok büyük yıldızlar yetiştirdiğini vurgulayan Kutlu, Özellikle Süper Lig de başarılar yaşamış bir camia. Samsunspor un ne yazık ki halen maddi sıkıntı ile boğuştuğunu görüyorum. Oyuncular hafta içi idmana çıkmamış. İnşallah böyle değerli bir camia en kısa zamanda bu sıkıntılardan kurtulup, kendine yakışan Süper Lig de yer alır. Futbolcular taraftarlarıyla kenetlenmişlerdi. İlk defa böyle bir protesto gördüm dedi. 

MUHAMMET ÇAVUŞOĞLU


EN ÇOK OKUNANLAR

Samsunspor'un bomba transferi Kevin Boli mi?Samsunspor'un bomba transferi Kevin Boli mi?Alevler 3 katlı binayı böyle sardı Alevler 3 katlı binayı böyle sardıBulgaristan'daki orman yangını Türkiye sınırına ulaştı Bulgaristan'daki orman yangını Türkiye sınırına ulaştıSamandağ'da sazlık yangını Samandağ'da sazlık yangınıHatay'da zeytinlik alanda korkutan yangın Hatay'da zeytinlik alanda korkutan yangınKarabük'te iki ayrı kaza : 1 ölü, 4 yaralı Karabük'te iki ayrı kaza : 1 ölü, 4 yaralıOcakta unuttuğu yemek evini yaktı Ocakta unuttuğu yemek evini yaktıTrafoda çıkan yangın korkuttu Trafoda çıkan yangın korkuttuUNESCO'nun mirasında yangın UNESCO'nun mirasında yangınKazdağlarında orman yangını Kazdağlarında orman yangını

hızWeb