Türkiye Merkez Ülke Olma Yolunda İlerliyor

Rize Eski Milletvekili Şevki Yılmaz, Türkiye bu günlere çok bedel ödeyerek geldi. Dünyada bir satranç var. Vatikan merkezli dünya bitiyor, Allah’a yemin olsun ki İstanbul merkezli dünya kuruluyor. Bunu göremeyen kördür dedi.

 Türkiye Merkez Ülke Olma Yolunda İlerliyor

Rize Eski Milletvekili Şevki Yılmaz, Ordu’da Ensar Vakfı tarafından düzenlenen Türkiye ve İslam Dünyası Üzerinde Oynanan Oyunlar adlı konferansa katıldı. Ordu Kültür ve Sanat Merkezinde düzenlenen konferansa Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Enver Yılmaz, Altınordu Belediye Başkanı Engin Tekintaş, daire müdürleri, vatandaşlar ve öğrenciler katıldı. Konferansa konuşmacı olarak katılan Şevki Yılmaz, geçmişten günümüze Türkiye’nin üzerinde oynanan oyunları anlattı. Gençlere seslenen Yılmaz, 1 Kasım’da oyun sorumluluğunu bilmeleri gerektiğini söyledi.

CAMİLERİ AHIRA ÇEVİREN CHP’NİN YANINDA İŞİNİZ NE

Geçmişte Türkiye’nin ekonomik krizler yaşadığını, ülkenin üzerinde farklı oyunlar oynandığını ifade eden Şevki Yılmaz, Türkiye’nin artık merkez ülke yolunda ilerlediğini söyledi. Geçmiş yıllarda yaşanan krizlere vurgu yapan Yılmaz, Türkiye bu günlere çok bedel ödeyerek geldi. Dünya’da bir satranç var. Vatikan merkezli dünya bitiyor. Allah’a yemin olsun ki İstanbul merkezli dünya kuruluyor. Bunu göremeyen kördür. Cemaatlere sesleniyorum, Bizans’ın yanından ayrılan bu futuhatı önleyemeyeceksiniz. Amerika’daki zatı dinledim, sene 1999, spiker soruyor. ’Ecevit hükümeti zulüm etti millete, faizler binlere çıktı, masalar atıldı, kasalar atıldı. Bakan Recep Önal bile, ’deprem olmasaydı Gölcük’te memurun maaşını ödeyemeyecektik’ dedi. İmam hatipler kapatıldı, meslek okulları kapatıldı, namaz kılanlar Ordu’dan atıldı ne diyorsunuz’ diye sordu. Cevaba bak, ’devletin ictihadıdır efendim’ dedi. Devlet ictihadında hata ederse bir sevap isabet ederse iki sevap alır diyor. Bende buradan soruyorum, ’zulümleri yapan Ecevit’e sevap yazdın da, zulümleri kaldıran Tayyip kardeşime ne zaman sevap yazacaksın? Dershaneleri okullara çevirenlere savaş açtınız da, camileri ahıra çeviren CHP’nin yanında işiniz ne? Bebek katillerinin, askerimizin polisimizin katillerinin yanında bu oyunu bozun gençler.

MHP ve CHP’yi eleştiren Yılmaz, sözlerini şöyle sürdürdü: Şimdi bir de HDP var. Ermeni terör örgütünün kurdurttuğu, Müslüman Kürtleri yok etmek için kurdurulan HDP. Onlar kürde zulüm etmek için kuruldu. Ama Müslüman Kürt bu oyunu bozacak. AKP iktidarının güçlü sesi ile bozacak. Bu iktidar 1 Kasım’da sadece Türk’ü Arab’ı değil Kürtleri de kurtarmaya geliyor, yeryüzünde zulüm gören bütün insanoğlunu kurtarmaya geliyor.

SANDIK TOKADININ YARASI GEÇMEZ

1 Kasım seçimlerinde gençleri etki altına almaya çalışanlara izin verilmemesi gerektiğini ve yüzyıllardır ok ile korunan ülkenin artık oy ile korunacağını aktaran Şevki Yılmaz, sözlerini şöyle tamamladı: Artık ihtilal dönemleri bitti. AK Parti ve Türkiye’yi bekleyen tehlike sandık ihtilalidir. Onun için büyükşehir belediye başkanlarımız, milletvekillerimiz hiçbirimiz uyumamalıyız. Demokrasiler uyku ve gafleti fırsat bilen tilki rejimlerdir. Silahın tokatı ile giden izzet bulur, ancak sandığın tokatının yarası geçmez. Milletin dövmesi çok tehlikeli, silahın tokatı ile giden, Menderes’i, Erbakan’ı, Özal’ı rahmetle anıyoruz. Onun için en önemlisi sandık tokatı. Dış dünya ve içteki piyonların artık ümidi sandık olmuştur, bunun için gençlerimizi vatan sevgisinden uzak yetiştirmek için müthiş bir tuzak kurdular Türkiye’de. Medyalar onlara çalışıyor bilinçsiz bir nesil yetiştirip sandıkta yeniden iktidara gelmek istiyorlar. Yeni nesle eski Türkiye’yi anlatın oyun sorumluluğunu bilin. Ey gençler dedeniz Çanakkale’de bin yıl ok ile bu ülkeyi korudu, şimdi oy ile koruyacağız.EN ÇOK OKUNANLAR

Samsunlu polisi şehit eden zanlı kaçamayacağını anlayınca teslim oldu

1 Samsunlu polisi şehit eden zanlı kaçamayacağını anlayınca teslim oldu

Samsunlu Şehit Polisin Naaşı baba ocağında

2 Samsunlu Şehit Polisin Naaşı baba ocağında

Polisten kaçan şüpheliyi apartman sakini pompalı tüfek ile vurdu

3 Polisten kaçan şüpheliyi apartman sakini pompalı tüfek ile vurdu

Samsun'a uçuşlar başlıyor

4 Samsun'a uçuşlar başlıyor

5 kişiyi öldürerek kaçan 2 zanlı yakalandı

5 5 kişiyi öldürerek kaçan 2 zanlı yakalandı

Cesedini elbisesinden teşhis etti, feryatları yürekleri yaktı

6 Cesedini elbisesinden teşhis etti, feryatları yürekleri yaktı

Samsun şehidini son yolculuğuna uğurluyor

7 Samsun şehidini son yolculuğuna uğurluyor

İki aile arasında çıkan kavgada kan aktı: 1 ölü, 1 yaralı

8 İki aile arasında çıkan kavgada kan aktı: 1 ölü, 1 yaralı

Feci trafik kazası: 2 ölü

9 Feci trafik kazası: 2 ölü

O anları böyle seyrettiler

10 O anları böyle seyrettiler

hızWeb