İSTİKLAL HARBİ GİBİ

AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Ahmet Davutoğlu, İstiklal Harbimiz gibi startı Samsun dan vereceğiz inşallah, milletimizle buluşacağız. İlk günkü aşk ve şevkle yola çıkmayı sabırsızlıkla bekliyoruz dedi

 İSTİKLAL HARBİ GİBİ

AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Prof. Dr. Ahmet Davutoğlu, 1 Kasım seçimleri öncesi ilk mitingini bugün Samsun da yapacak. Başbakan Davutoğlu, bugün Samsun a gelerek saat 17.00’da Cumhuriyet Meydanı nda yapacağı ilk mitingte Samsunlulara seslenecek.

STARTI SAMSUN DAN VERİYORUZ
Dün Ankara ATO Congresium da AK Parti Seçim Beyannamesi programında konuşan AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Ahmet Davutoğlu, seçim çalışmalarına Samsun dan başlayacağını İstiklal Harbimiz gibi sözleriyle açıkladı. AK Parti nin bütün unsurları, bütün birikim ve kararlılığıyla 1 Kasım a ve yola çıkmaya hazır olduğunu vurgulayan Davutoğlu, İstiklal Harbimiz gibi startı Samsun dan vereceğiz inşallah, milletimizle buluşacağız. İlk günkü aşk ve şevkle yola çıkmayı sabırsızlıkla bekliyoruz. Milletimize buradan Türkiye yi hak ettiği aydınlık geleceğe taşımak için gece gündüz demeden hafta sonu-tatil demeden çalışacağımızın sözünü veriyorum. Bütün AK Parti kadroları en üst kademesinden sandık müşahitlerine, mahalle temsilcilerine kadar dimdik ayakta ve yola çıkmaya hazır durumdadır. Milletimizle el ele gönül gönüle 13 yılın atılımlarını daha ileri seviyelere taşıyacağız. 13 yılın kazanımlarının heba olup gitmesine kesinlikle izin vermeyeceğiz. Kaosa, krize, kriz çıkarmak isteyenlere hiçbir surette geçit vermeyeceğiz diye konuştu.

SÖZÜMÜZ SENETTİR
Davutoğlu konuşmasını şöyle sürdürdü: Başladığımız işi, kim önümüze ne engel çıkarırsa çıkarsın mutlaka neticeye ulaştıracak, çıktığımız yolda menzile hep beraber ulaşacağız. Allah ın izni, milletimizin desteğiyle cumhuriyetimizin 100. yıl hedeflerini birlikte geçireceğiz. Biz hayal tacirliği yapmıyoruz, afaki hedefler koymuyoruz. Başardıklarımızın daha fazlasını başarmanın sözünü veriyoruz. Aslında en büyük teminat geçmişimizdir. Gelecekteki vaatlerimizin gerçekleşmesinin en büyük teminatı geçmişte başardıklarımızdır. Bize göre beyan esastır, milletimiz de beyanı esas alır. Beyan sahibiyle birlikte değerlendirilir, sahibiyle birlikte değer kazanır. Milletimiz bizi biliyor, biz milletimizi biliyoruz. Milletimiz bizim yönetim tecrübemizi, hizmetlerimizi biliyor. Ve 13 yıllık tecrübeyle yakından ve derinden biliyor ki bizim sözümüz sözdür, bizim sözümüz senettir. Ayrıca notere ihtiyacı olmayan bir senettir.  

 EN ÇOK OKUNANLAR

Silahlı kavga: 1 ölü, 4 yaralı

1 Silahlı kavga: 1 ölü, 4 yaralı

Sultanbeyli'de husumetli iki aile arasında bıçaklı kavga: 2'si ağır 6 yaralı

2 Sultanbeyli'de husumetli iki aile arasında bıçaklı kavga: 2'si ağır 6 yaralı

Hayvan otlatmaya gitti cesedi bulundu

3 Hayvan otlatmaya gitti cesedi bulundu

Jandarmanın "Huzur ve Hızır" timleri bayramda da görev başında

4 Jandarmanın "Huzur ve Hızır" timleri bayramda da görev başında

İzmir'de kısıtlamanın ikinci gününde 863 kişiye ceza kesildi

5 İzmir'de kısıtlamanın ikinci gününde 863 kişiye ceza kesildi

hızWeb