Geleceğinize sahip çıkın

AK Parti Samsun Milletvikili Fuat Köktaş, İlkadım ı karış karış gezerek, Milletin partisi AK Parti yi yine milletimiz tek başına iktidar yaparak geleceğine sahip çıkacaktır dedi

Geleceğinize sahip çıkın

AK Parti Samsun Milletvekili ve Milletvekili Adayı Fuat Köktaş, 1 Kasım seçimi çalışmalarına İlkadım da gerçekleştirdiği programlarla devam etti. İlçeyi adeta karış karış gezen milletvekili Köktaş, esnaflarla biraraya geldi, vatandaşlarla bol bol sohbet etti.

DESTEK İSTİYORUZ
İlkadım İlçesi ndeki programlarına ilk olarak 100. Yıl Bulvarı üzerinde başlayan AK Parti Samsun Milletvekili ve Milletvekili Adayı Fuat Köktaş, esnaflara Hayırlı işler, bereketli bol kazançlar temennisinde bulundu.  Yol üstündeki çay ocaklarında oturan vatandaşlarla sohbet eden Milletvekili Köktaş, huzur ve istikrar yolunda 1 Kasım seçiminin büyük önem arz ettiğini belirterek, AK Parti, huzur, güven ve istikrar demektir. Bunun için 1 Kasım da desteğinizi istiyoruz. Milletin partisi AK Parti yi yine milletimiz tek başına iktidar yaparak geleceğine sahip çıkacaktır diye konuştu.

YURT DIŞINDA OKUYAN ÖĞRENCİYE BURS
Milletvekili Köktaş daha sonra İlkadım İlçesi Kulaca Caddesi, Salihbey Caddesi, Şafak Sokak, Alparslan Geçidi, Eğribel Pasajı ve Kurtel İş Merkezi nde esnafları ziyaret etti. Alışveriş yapan vatandaşlarla ve yurt dışından gelen gurbetçilerle bol bol sohbet eden Milletvekili Köktaş, AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Ahmet Davutoğlu nun geçtiğimiz hafta sonu Düsseldorf ta gurbetçilere hitap ederek orada da müjdeler veren bazı açıklamalarını hatırlatarak, Yurt dışından ülkemize araba, araç getirenlerin kalış süreleri iki yıla, Yurt dışından gelişlerde mobil cihazların, telefonların ülkemiz de kalış süreleri de dört aya çıktı. Başbakanımız yine demişti ki yurt dışında okuyan gençlerimiz, okumaları esnasında burs ihtiyacı hissettiklerinde lisansa 500, yüksek lisansa 750, doktoraya bin, doktora sonrası için bin 250 avro burs vereceğiz . Hepsini başlattı. Bir tek lisans öğrencileri vardı, onu da başlatıyor. Hayırlı uğurlu olsun diye konuştu.


TEK BAŞINA İKTİDAR
Milletvekili Köktaş son olarak Derebahçe Mahallesi sakinleri ile biraraya geldi. Büyük bir coşku ile mahalleli tarafından karşılanan Milletvekili Köktaş, özellikle evinden, eşinden, çocuğundan vakit ayırarak kendilerini yanlız bırakmayan kadınlara çok teşekkür ettiğini söyledi. Türkiye nin huzuru ve istikrarı için bir oyun çok önemli olduğuna vurgu yapan Milletvekili Köktaş şunları söyledi: Biz ödevimize iyi çalıştık. 7 Haziran da milletimiz ne dediğini iyi okuduk ve buna göre hazırlıklarımızı yaptık. Tüm teşkilatlarımız ile birlikte sahadayız. 13 yıllık AK Parti iktidarları döneminde sağlıkta, eğitimde, savunma sanayinde, ulaştırmada, tarımda, turizmde yani her alanda yapılan hizmetlerle ülkemiz dünyanın en önemli ülkeleri arasına girdi. Bütün devrimlerine imza atan AK Parti nin ak kadroları inşallah 1 Kasım da yine tek başına iş başına gelecek ve hizmetlerine, yatırımlarına devam edecektir. Bu anlamda beraber yol aldığımızın geminin rotadan çıkmaması için, sağ sağlim limana ulaşması için 1 Kasım akşamına kadar Türkiye nin neresinde olursa olsun, tanıdığınız, bildiğiniz kim varsa lütfen arayalım. Bir oy deyip geçmeyelim, Bir oy ile ne olacak diye düşünmeyelim. Ülkemizin huzuru ve istikrarı için 1 Kasım da bu bir oy çok önemli.  
Gerçekleşen programlara İl Başkan Yardımcısı Reşat Keleş, İlkadım İlçe Başkanı Adnan Varol, İlkadım Belediye Başkan Yardımcısı Erol Köroğlu, meclis üyeleri ve ilçe  
teşkilat üyeleri katıldı.

 EN ÇOK OKUNANLAR

Samsun ve 14 ilde hafta sonu sokağa çıkmak yasak

1 Samsun ve 14 ilde hafta sonu sokağa çıkmak yasak

Sokağa çıkma yasağı iptal oldu

2 Sokağa çıkma yasağı iptal oldu

Samsun'da aracıyla uçuruma yuvarlandı, kurtarılamadı

3 Samsun'da aracıyla uçuruma yuvarlandı, kurtarılamadı

Fındık fiyatları ne kadar? 05 Haziran Cuma il il güncel fındık fiyatları

4 Fındık fiyatları ne kadar? 05 Haziran Cuma il il güncel fındık fiyatları

Bakan Koca'yı isyan ettiren fotoğraf

5 Bakan Koca'yı isyan ettiren fotoğraf

Atakum Belediye Tesislerindeki kazada pres operatörü can verdi

6 Atakum Belediye Tesislerindeki kazada pres operatörü can verdi

Samsun cuma namazı saati: 05 Haziran Samsun cuma namazı vakti kaçta?

7 Samsun cuma namazı saati: 05 Haziran Samsun cuma namazı vakti kaçta?

Samsun'da bir ay süren yaşam mücadelesini kaybetti

8 Samsun'da bir ay süren yaşam mücadelesini kaybetti

Samsun'da cuma namazında cemaat yollara taştı

9 Samsun'da cuma namazında cemaat yollara taştı

Sosyal medyada canlı yayın yaptığı sırada kendini vurdu

10 Sosyal medyada canlı yayın yaptığı sırada kendini vurdu

hızWeb