VAHŞİ VE BARBARCA

AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, Demokrasimizi, Ülkemizin huzurunu, birliğimizi, beraberliğimizi, kardeşliğimizi ve geleceğimizi hedef alan bu vahşi ve barbarca eylemi kınıyor, lanetliyorum dedi

 VAHŞİ VE BARBARCA

AK Parti Samsun Milletvekili ve Milletvekili Adayı Fuat Köktaş, Atakum ve Terme İlçelerinde bir dizi programlar gerçekleştirdi. Köktaş, Atakum Balaç Mahallesi nde düzenlenen kahvaltıda Beypınar, Çobanözü ve Çobanlı mahallerinin sakinleriyle biraraya geldi. Daha sonra Terme ye geçen Milletvekili Köktaş, ilçedeki teşkilat yöneticileri ve üyeleriyle biraraya geldi. Terme Devlet Hastanesi nde tedavi gören vatandaşları ziyaret ederek geçmiş olsun dileklerinde bulunan Milletvekili Köktaş, yeni doğan bebeklere için de hediyeler verdi. Atatürk Caddesi üzerinde esnaf ziyareti yapan Milletvekili Köktaş Gölyazı ve Sögütlü mahallelerinde de vatandaşlarla biraraya geldi.

BU BİR TEZGAH
Terme Belediye Başkanı Şenol Kul, Terme İlçe Başkanı Ali Kılıç, AK Parti Samsun İl Yönetim Kurulu Üyesi Güner Armutlu ve teşkilat üyelerinin eşlik ettiği programlarda konuşan Milletvekili Köktaş, Ankara da, terör saldırısında hayatını kaybeden vatandaşlarımıza bir kez daha Allah tan rahmet, yakınlarına ve milletimize başsağlığı, yaralılara acil şifalar diliyorum. 

Demokrasimizi, ülkemizin huzurunu, birlik ve beraberliğimizi hedef alan bu vahşi ve barbarca eylemi kınıyoruz, lanetliyoruz. Seçim öncesi böyle bir saldırının gerçekleşmesi son derece provokatif  bir eylemdir. Tüm vatandaşlarımız bu provokatif saldırıya karşı birlik ve beraberlik içinde olmalıdır. Türkiye nin büyümesini ve ilerlemesini istemeyen güçlerin tezgahladığı oyunu ve provokasyonu yine tüm dünya görmüştür. Türkiye ne zaman huzur ve istikrar yolunda ilerlese birileri Türkiye nin bu huzura ve bu istikrara kavuşmasından rahatsız olmuştur. Türkiye nin sorunlarını çözmüş, iç barışıyla beraber, birlik ve dirlik içerisinde olmasından rahatsızlık duyanlar her zaman değişik oyun ve senaryolarla ülkemizde sorun yaratmaktadırlar. Gerçekleşen olayı tezgahlayanlar bilsinler ki; bu provokasyonlar ve tezgahlar onların başında parçalanacak ve kimse Türkiye nin huzurunu ve istikrarını bozamayacaktır  diye konuştu.


HEDEFLERİ TÖKEZLETMEK
Milletvekili Köktaş açıklamalarını şöyle sürdürdü: Bütün mesele hasta adam olarak gördükleri Türkiye nin iyileşmesi, hedeflerine koşması bundan rahatsız olan iç ve dış güçlerin Türkiye yi nasıl tökezletiriz, nasıl çelme takarız, nasıl eski Türkiye ye çeviririz hesabını yapıyorlar. Fakat milletimiz bizimle olduğu sürece, milletimiz arkamızda sağlam bir şekilde durduğu sürece bu ülkeyi kimse eski günlerine döndüremeyecek. Türkiye 2023 hedeflerine hızlı bir şekilde emin adımlarla milletimiz ile birlikte yürüyecek. AK Parti bugüne kadar ne yaptıyla sizlerle birlikte yaptı. Milletimiz bize güvendi, destek verdi. Bizde milletimize layık olmaya gayret gösterdik. Bundan sonra da ne yapacaksak yine milletimiz ile birlikte yapacağız.  

 EN ÇOK OKUNANLAR

Otomobil dereye uçtu 4 kişi hayatını kaybetti

1 Otomobil dereye uçtu 4 kişi hayatını kaybetti

Samsun'da korkuluklara tekme atan genç dereye düştü

2 Samsun'da korkuluklara tekme atan genç dereye düştü

Serinlemek için girdiği denizden çıkamadı

3 Serinlemek için girdiği denizden çıkamadı

Samsun'da gizlendiği evde yakalanan kadın FETÖ'den tutuklandı

4 Samsun'da gizlendiği evde yakalanan kadın FETÖ'den tutuklandı

Samsun'da camilerle ilgili karar

5 Samsun'da camilerle ilgili karar

 Kan donduran ifadeler

6 Kan donduran ifadeler

Samsun'da traktör devrildi, 77 yaşındaki sürücü öldü

7 Samsun'da traktör devrildi, 77 yaşındaki sürücü öldü

Samsun'da özel halk otobüslerine yakıt desteği

8 Samsun'da özel halk otobüslerine yakıt desteği

Samsun'da silahlı gasp zanlıları cezaevinde

9 Samsun'da silahlı gasp zanlıları cezaevinde

Samsun'da felç geçiren yaşlı adamın yardımına ambulans helikopter yetişti

10 Samsun'da felç geçiren yaşlı adamın yardımına ambulans helikopter yetişti

hızWeb