İSTİKRARSIZLIĞA İZİN VERMEYELİM

AK Parti Samsun Milletvekili Adayı Orhan Kırcalı, Türkiye istikrarsızlıktan ve krizlerden çok çekti. Ülkemizde istikrarsızlığa izin vermemeliyiz dedi

 İSTİKRARSIZLIĞA İZİN VERMEYELİM

AK Parti Samsun Milletvekili Adayı Orhan Kırcalı, partisinin Çarşamba ve Alaçam ilçe başkanlıklarını ziyaret ederek partililerle biraraya geldi, Anadolu Gençlik Derneği Bafra Şube Başkanlığı ile esnaf ziyaretlerinde bulundu. 

DESTEK GÖRÜYORUZ
Kırcalı, ziyaretlerinde istikrar vurgusu yaptı. Türkiye nin istikrarsızlıktan ve krizlerden çok çektiğini belirten Kırcalı, Ülkemizde istikrarsızlığa izin vermemeliyiz. Krizler her zaman Türkiye’nin önünü kesmiş, gelişme ve kalkınmamızı engellemiştir. 1 Kasım seçimlerinde milletimizin sağduyusuna inanıyorum. Halkımız Türkiye’nin önünü kesmek isteyen iç ve dış güçlere izin vermeyecektir. Yaptığımız ziyaretler ve çalışmalar sırasında hemşehrilerimizden çok yakın ve destek görmekteyiz diye konuştu.

BÜYÜK HİZMETLER YAPTIK
AK Parti olarak 13 yılda milletin gönlüne girecek hizmetler yaptıklarını savunan Kırcalı, şunları söyledi: 13 yılda milli gelirimiz 230 milyar dolardan 800 milyar dolara çıkardık. 3 bin dolardan aldığımız kişi başına milli geliri 10 bin doların üzerine çıkardık. 13 yıl önce IMF kapısında bekleyen ülkeykey,  IMF’ye, borç verecek bir Türkiye olduk. Merkez Bankası rezervimizi 26 milyar dolardan aldık 102 milyar dolara çıkardık. Türkiye, 2003-2013 yılları arasında bütün küresel krizlere rağmen ortalama yüzde 5 civarında büyüdü. Bu rakamlarla Avrupa’nın en hızla büyüyen ülkeleri arasında yer aldık. İhracatımızı 36 milyar dolardan aldık, 158 milyar dolara çıkardık. Türkiye 2004’te 34 yıl sonra ilk defa tek haneli enflasyon rakamlarına geldi.

 EN ÇOK OKUNANLAR

İzmir'de kısıtlama kurallarına uymayanlara 4 milyon lirayı aşkın ceza

1 İzmir'de kısıtlama kurallarına uymayanlara 4 milyon lirayı aşkın ceza

Bursa'da son dakika cezası

2 Bursa'da son dakika cezası

Evinin önünde bıçaklanan şahıs hayatını kaybetti

3 Evinin önünde bıçaklanan şahıs hayatını kaybetti

hızWeb