OYUNLARI BOZACAK GÜCÜMÜZ VAR

AK Parti Samsun Milletvekili ve Milletvekili Adayı Fuat Köktaş, Türkiye Cumhuriyeti Devleti ve Türk milleti bütün oyunları ve hesapları bozacak güç ve kudrete sahiptir dedi

 OYUNLARI BOZACAK GÜCÜMÜZ VAR

AK Parti Samsun Milletvekili ve Milletvekili Adayı Fuat Köktaş, Tekkeköy, Çarşamba, Canik ve İlkadım İlçeleri nde 1 Kasım seçimleri için çalışmalarını sürdürdü. Tekkeköy İlçesi nde Anadolu Aslanları İşadamları Samsun Şubesi (ASKON) Başkanı Furkan Okudan ve yönetimi tarafından düzenlenen sabah kahvaltısında esnaf, sanayici ve işadamları ile biraraya gelen Milletvekili Köktaş, Çarşamba Orta Mahalle de esnaf ziyareti yaparak, hemşehrilerinden 1 Kasım seçimleri için destek istedi. AK Parti Samsun İl Yönetim Kurulu Üyesi Burhan Erçal ile birlikte Samsun Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Eyüp Güler, Samsun Hurda Alıcı ve Satıcılar Esnaf Odası Başkanı Nazmi Kaçak, Samsun Madeni Sanatkarlar Odası Başkanı Uğur Tüfekçi ve Samsun Berberler Odası Başkanı Zabit Pilan ı ziyaret eden Milletvekili Köktaş, yönetim kurulu ve üyeler ile biraraya geldi. 

GEREKEN YAPILIYOR
Gerçekleştirilen programlarda gündeme ve 1 Kasım seçimlerine yönelik konuşmalar yapan Milletvekili Köktaş, Ankara da gerçekleştirilen terör saldırısının hedefi ülkemizin birliğini, dirliğini ve kardeşliğini bozmak, insanlar arasındaki sevgi, saygı, birlik ve dirlik anlayışını, bağlarını ve köprülerini yok etmek adına yapılmıştır. İnsanlarımızı birbirinin karşına dikmek, ülkemizin bugüne kadar olan kazanımlarını yok etmek, içine kapanmış ülkeye dönüştürmek ve başka başka hesaplarla yapılan bu saldırıyı kim, hangi hesabı yaparak yapsın onların hepsinin bilmesi gereken bir şey var. Türkiye Cumhuriyeti Devleti ve Türk milleti bütün oyunları ve hesapları bozacak güç ve kudrete sahiptir. Bu oyunları milletimiz ile birlikte bugüne kadar bozduk. Allah’ın izniyle bundan sonra da bozmaya devam edeceğiz. Her saldırı karşısında bizim birliğimize, dirliğimize, kardeşliğimize sahip çıkan ve bunu tahkim eden bir anlayışla hareket etmemiz gerekir. Çünkü bu saldırıyı yapanlarla mücadele etmek, devletimizin hükumetimizin güvenlik güçlerimizin öncelikli vazifesidir. Onlar gerekenleri yapıyorlar. Yapmaya da devam edeceklerdir ifadelerini kullandı.

FIRSAT VERMEYECEĞİZ
Ülkeyi bölmek, parçalara ayırmak, milletin istiklalini yok etmek, istikbalini karartmak isteyenlere kesinlikle fırsat verilmeyeceğini belirten Milletvekili Köktaş, 13 yıl içinde Türkiye’nin doğusuyla batısını, kuzeyiyle güneyini, her bir köşesini birleştiren bir birlik siyaseti takip ettik. Her meselenin çözümü için gayret sarf ettik ve her meselenin çözümünde mutlaka milletimizle birlikte hareket ettik. Şimdi de 1 Kasım’a doğru yürürken milli birliğimizin, beraberliğimizin adresi AK Parti’dir. AK Parti daima istikrar için çaba gösteren, siyasetini istikrar kavramı üzerine kuran bir parti olmuştur. Bu anlamda ülkemizde AK Parti iktidarı ile birlikte güçlenen ve kuvvetlenen istikrar ve güven ortamının devamı için milletimizden yine güçlü bir ses istiyoruz diye konuştu.

 EN ÇOK OKUNANLAR

Samsun ve 14 ilde hafta sonu sokağa çıkmak yasak

1 Samsun ve 14 ilde hafta sonu sokağa çıkmak yasak

Bakan Koca'yı isyan ettiren fotoğraf

2 Bakan Koca'yı isyan ettiren fotoğraf

İki gün önce satın aldığı otomobil hurdaya döndü

3 İki gün önce satın aldığı otomobil hurdaya döndü

HDP'li Güven ve Farisoğulları tutuklandı

4 HDP'li Güven ve Farisoğulları tutuklandı

Seyir halindeki motosiklet devrildi: 1 ölü

5 Seyir halindeki motosiklet devrildi: 1 ölü

Bursa'da Dron destekli 2 bin 500 polisle şehit Erman Özcan operasyonu

6 Bursa'da Dron destekli 2 bin 500 polisle şehit Erman Özcan operasyonu

Bimcell TL Yüklemesi

7 Bimcell TL Yüklemesi

Gemlik'te kaza yapan araç takla atarak zeytinlik tarlasına uçtu: 3 yaralı

8 Gemlik'te kaza yapan araç takla atarak zeytinlik tarlasına uçtu: 3 yaralı

hızWeb