“İSTİKRARIN ADRESİ AK PARTİ”

Canik Belediye Başkanı Osman Genç, Türkiye nin istikrarının adresinin AK Parti olduğunu söyledi.

“İSTİKRARIN ADRESİ AK PARTİ”

1 Kasım Genel Seçimi öncesi ilçeyi karış karış gezerek AK Parti ye oy isteyen Başkan Genç, Terörü bitirecek ve istikrarı yeniden sağlayacak olan tek parti AK Parti dir. Aziz milletimiz 1 Kasım da AK Parti çatısı altında birlik olacaktır dedi.

Genel Seçimin yapılacağı 1 Kasım a kadar 100 bin kişiye ulaşmayı hedefleyen Canik Belediye Başkanı Osman Genç, ilçede gezilerine aralıksız devam ediyor. Her gün ev toplantıları, açılışlar, mahalle ve esnaf gezileri gibi programlarda vatandaşlarda buluşan Başkan Genç, Başalan Mahallesi nde de pazar esnafı ve vatandaşlarla bir araya geldi. AK Parti Canik İlçe Başkanı Ercan Eler, meclis üyeleri ve teşkilat üyelerinin de katıldığı gezide vatandaşlar tarafından sıcak bir şekilde karşılanan Başkan Genç, 1 Kasım Genel Seçimi için AK Parti ye oy istedi.

“HALKIMIZ İSTİKRARLI GÜNLERİ ÖZLEDİ”
Türkiye nin hassas bir dönemden geçtiğine vurgu yapan Başkan Osman Genç, Türkiye nin bölgesinde güçlü olmasını istemeyen iç ve dış odaklar, ülkemizin istikrarına ve milletimizin huzuruna çelme takma istemektedir. Terörü bitirecek ve istikrarı yeniden sağlayacak olan tek parti AK Parti dir. Aziz milletimiz 1 Kasım da AK Parti çatısı altında birlik olacaktır. Çünkü aziz milletimiz, ülkemizde istikrarlı ve huzurlu günleri özlemiştir. AK Parti dışında bu ülkeyi 2023, 2053 ve 2071 hedeflerine ulaştıracak vizyona sahip başka bir parti yoktur” diye konuştu.

“AK PARTİ ÇATISI ALTINDA BİRLEŞELİM”
Canik halkının bugüne kadar AK Parti ye büyük bir teveccüh gösterdiğine de işaret eden Başkan Genç, Canik halkı partimize gösterdiği teveccühle bizi her zaman onurlandırmıştır. İnşallah ilçemizde 1 Kasım da yüzde 70 in üzerinde oy oranı bekliyoruz. Canik te olduğu gibi tüm Türkiye de aziz milletimiz terör olaylarının bu güzel ülkenin geleceğine yönelik olduğunu 7 Haziran dan sonra çok daha iyi görmüştür. Bu ülkenin sırtını teröre yaslayanlarla ve sırtını teröre dayayanlarla işbirliği yapanlarla istikrarı sağlayamayacağı apaçıktır. Gezdiğim tüm yerlerde halkımız yeniden AK Parti demektedir. İnanıyorum ki 1 Kasım da AK Parti büyük bir oy patlamasıyla yeniden tek başına iktidar olacaktır. MHP li ve CHP li kardeşlerimizden tüm gerçekleri görmelerini ve sırtını teröre dayayanlara karşı 1 Kasım da oyları bölmeyerek, sandıkta AK Parti çatısı altında birleşmelerini istiyorum. Zaman birlik zamanıdır şeklinde konuştu.EN ÇOK OKUNANLAR


hızWeb