SAMSUN UN 1 HAFTALIK SUÇ RAPORU

Samsun İl Emniyet Müdürlüğü ekipleri, Samsun’da 1 haftada 10 bin 134 kişinin GBT kaydını sordu, 81 aranan şahsı yakaladı ve 175 kişiye Kabahatler Kanunu gereğince idari işlem yaptı.

SAMSUN UN 1 HAFTALIK SUÇ RAPORU

İl Emniyet Müdürlüğü, 1 haftalık asayiş raporunu açıkladı. Yapılan yazılı açıklamaya göre, kamu düzeninin sağlanması, genel sağlık, genel ahlak, başkalarının hak ve hürriyetlerinin korunması, suç işlenmesinin önlenmesi, taşınması veya bulundurulması yasak olan her türlü silah, patlayıcı, uyuşturucu madde ve kaçak eşyanın tespiti ile halkın güven ve huzurunun sağlanması amacıyla, Asayiş Şube Müdürlüğü, İlçe Emniyet Müdürlükleri ile Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekiplerince 9 Ekim 2015 ile 16 Ekim 2015 tarihleri arasında yapılan adli ve önleyici polislik hizmetleri kapsamında 10 bin 316 kişi, 3 bin 28 araç, 452 motosiklet ve 322 umuma açık istirahat ve eğlence yeri kontrol edildi. 

Yapılan çalışmalar sonucunda, 10 bin 134 kişinin GBT kaydı soruldu, 81 aranan şahıs yakalandı, 21 iş yeri hakkında idari işlem yapıldı ve 175 kişi hakkında Kabahatler Kanunu gereğince idari işlem uygulandı.
Asayiş uygulamalarında değişik çap ve markalarda 10 adet ruhsatsız tabanca, 5 adet av tüfeği, 7 adet kuru sıkı tabanca, 77 adet fişek, 33 adet bıçak, 627,18 gram esrar maddesi, 14 adet ecstacy hap, 173,24 gram sentetik kannabinoid maddesi, 17 adet kaçak içki, 3 bin 236 paket kaçak sigara, 1 adet sahte 100 TL ve 1 adet 50 TL elde edildi.

Açıklamanın sonunda vatandaşlara şu çağrı yapıldı: “Vatandaşlarımızın can ve mal güvenliklerinin sağlanması ve suçların meydana gelmeden önlenmesine katkı sağlanması amacıyla, şüpheli şahıs ve olaylar hakkında ücretsiz aranabilecek 155 Polis İmdat Hattı 24 saat halkımızın hizmetindedir.”EN ÇOK OKUNANLAR

Samsun'da bir günde 9 pozitif vaka tespit edildi, valilik rehavet uyarısı yaptı

1 Samsun'da bir günde 9 pozitif vaka tespit edildi, valilik rehavet uyarısı yaptı

Samsun'da Korona'dan vefat sayısı açıklandı

2 Samsun'da Korona'dan vefat sayısı açıklandı

Samsun'da cip denize uçtu

3 Samsun'da cip denize uçtu

Fındık fiyatları ne kadar? 27 Mayıs Çarşamba il il güncel fındık fiyatları

4 Fındık fiyatları ne kadar? 27 Mayıs Çarşamba il il güncel fındık fiyatları

İlahiyatçı yazarın şüpheli ölümü

5 İlahiyatçı yazarın şüpheli ölümü

Samsunspor için Altınordulu Muhammed iddiası

6 Samsunspor için Altınordulu Muhammed iddiası

Sokak ortasında vahşet

7 Sokak ortasında vahşet

Bu ilçede 450 bin TL'lik veresiye borçları temizlendi

8 Bu ilçede 450 bin TL'lik veresiye borçları temizlendi

İzmir'de aranması bulunan şahsa yönelik operasyonda 1 kişi intihar etti

9 İzmir'de aranması bulunan şahsa yönelik operasyonda 1 kişi intihar etti

Evinin önünde bıçaklanan şahıs hayatını kaybetti

10 Evinin önünde bıçaklanan şahıs hayatını kaybetti

hızWeb