Göksel: “Halkın Teveccühünden Memnunuz”

AK Parti Samsun İl Başkanı Muharrem Göksel, Samsun halkının, AK Parti milletvekillerine ve teşkilatlarına gösterdikleri ilgiden memnun olduklarını söyledi

Göksel: “Halkın Teveccühünden Memnunuz”

1 Kasım 2015 seçimlerinin startının verilmesiyle birlikte tüm teşkilatlar ve milletvekili adayları ile birlikte sahada olduklarını ifade eden AK Parti Samsun İl Başkanı Muharrem Göksel, Samsun halkının örnek misafirperverlikle, AK Parti Milletvekili ve AK Parti teşkilatlarına yoğun ilgi gösterdiğini söyledi.

“AK KADROLAR ÇALIŞIYOR”

Samsun genelinde yürütülen saha çalışmalarından memnun olduklarını dile getiren Muharrem Göksel, 1 Kasım 2015 seçimleri için çalışmalarımızı tüm hızıyla sürdürüyoruz. Kadın kolları teşkilatlarımız sürekli sahada, gençlik kolları teşkilatlarımızın faaliyetleri ve programları devam ediyor. Halkın AK Parti’ye göstermiş olduğu sevgi ve teveccüh, bizleri oldukça memnun etmektedir. Çalışmalarımızın odağında AK Parti’nin iktidarı vardır. Biz Samsun’dan en iyi sonucu elde edebilmek için var gücümüzle, gece gündüz demeden çalışıyoruz. 5 Ekim tarihinde Başbakanımızın Samsun mitingi de emeklerimizin boşa gitmediğinin açık göstergesidir. Bu inanç ve güvenle, 2 Kasım sabahında AK Parti yeniden ülkemizin üzerine güneş gibi doğacaktır dedi.

BİRÇOK FIRSAT VAR

Başbakan ve AK Parti Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu’nun açıkladığı seçim beyannamesinde, kadınlara ve gençlere yönelik birçok yeni düzenleme ve fırsatlar olduğunu hatırlatan Başkan Göksel, “AK Parti kuruluşundan bu güne kadar gençlerin ve kadınların her zaman yanında olmuştur. Ülkemizin geleceği olan gençlerimiz için eğitimden spora, kültür ve sanattan, iş hayatında yer almaları ve istihdam konularında kadar birçok kazanım var. Örneğin, kendi işini kurmak isteyen genç girişimcilerimize proje karşılığı 50 bin TL’ye kadar karşılıksız nakdi destek vereceğiz. Yeni iş kuran genlerimize ise üç yıl boyunca gelir vergisi muafiyeti sağlayacağız. Son günlerde artış gösteren ve devletimizin üzerinde özellikle durduğu gençlerin uyuşturucu madde kullanımına yönelik önleyici çalışmalar yürütülmektedir. AK Parti iktidarında bu tip önleyici çalışmalar daha da hız kazanacaktır. Uyuşturucu madde kullanımının önlenmesi adına, güvenlik önlemleri arttırılacak ve suç örgütlerinin üzerine gidilecektir” diye konuştu.

“DOĞUM HEDİYESİ DEVAM EDECEK”

Kadınlara, siyasetten bürokrasiye, sanatsal hayattan sivil toplum faaliyetlerine kadar karar alma organlarında yer almalarını sağlayacaklarını söyleyen Muharrem Göksel, “Meslek kurslarına katılan kadınlarımızın çocukları için çocuk oyun odaları kuracağız. Bütün annelerimize, ’Doğum Hediyesi’ programı kapsamında, ilk çocuk için 300 TL, ikinci çocuk için 400 TL, üç ve üzeri çocuklar için 600 TL ödemenin yapılmasına devam edeceğiz. Kadın çalışan ve girişimci sayısını arttıracağız. Kadınlarımızın girişimcilik ruhlarını ortaya çıkaracak faaliyet ve çalışmaların yanı sıra, kadına yönelik şiddetin önüne geçilmesi için mücadelemizi sonuna kadar sürdüreceğiz” şeklinde konuştu.EN ÇOK OKUNANLAR

Samsun'a kurulacak Orta Doğu'da tek olacak

1 Samsun'a kurulacak Orta Doğu'da tek olacak

Otomobil işçilerin konakladığı alana daldı: 2 ölü

2 Otomobil işçilerin konakladığı alana daldı: 2 ölü

Amasya'da otomobil tarlaya uçtu: 3 yaralı

3 Amasya'da otomobil tarlaya uçtu: 3 yaralı

Adana'da 2 bin 565 polisten helikopter destekli huzur uygulaması

4 Adana'da 2 bin 565 polisten helikopter destekli huzur uygulaması

Başakşehir'de eski ve yeni site yönetimi birbirine girdi: 5 yaralı

5 Başakşehir'de eski ve yeni site yönetimi birbirine girdi: 5 yaralı

Yüksekten dereye düşen kişi yaşamını kaybetti

6 Yüksekten dereye düşen kişi yaşamını kaybetti

Zonguldak'ta drone ile devriye dönemi

7 Zonguldak'ta drone ile devriye dönemi

Hatay'da masaj salonlarına operasyon 21 kadın gözaltına alındı

8 Hatay'da masaj salonlarına operasyon 21 kadın gözaltına alındı

07 Haziran Pazar Samsun hava durumu

9 07 Haziran Pazar Samsun hava durumu

Alevlere teslim olan ev kullanılmaz hale geldi

10 Alevlere teslim olan ev kullanılmaz hale geldi

hızWeb