Kılıçdaroğlu Samsun da

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu bugün Samsun a gelerek, Çarşamba, Tekkeköy, İlkadım, Atakum, Bafra ve Havza da açılışlar yapacak ve ziyaretlerde bulunacak

Kılıçdaroğlu Samsun da

CHP de Kılıçdaroğlu heyecanı yaşanıyor. Bugün Samsun a gelecek olan CHP LideriKemal Kılıçdaroğlu, 6 ilçede açılışlar yapıp, ziyaretlerde bulunacak. 

COŞKUYA HAZIRIZ
CHP Samsun İl Başkanı Dinçer Soylu, Genel Başkan Kılıçdaroğlu nu saat 10:30 da Çarşamba Havaalanı nda karşılamak için gerekli her türlü hazırlığı yaptıklarını söyledi. Soylu, Karşılamanın ardından sayın Kılıçdaroğlu Çarşamba da parti binası önünde halkla seslenecek ve esnaf ziyaretlerinde bulunacak. Saat 11:50 de Tekkeköy deki ziyaretlerinin ardından da  saat 12:50 de Samsun İlkadım İlçesi İstiklal Caddesi üzerindeki Seçim Koordinasyon Merkezimizin (SKM) açılışını gerçekleştirerek halka seslenecek.

Öğleden sonra ise Atakum ilçemizi ziyaret edip partililerle biraraya gelecek olan genel başkanımız, 14:30 da Bafra daki SKM açılışının ardından, 16:30 da da Havza da halkla buluşacak. Genel Başkanımız Sayın Kılıçdaroğlu, Havza ziyaretinden sonra 17:15 te Merzifon Havaalanı ndan kalkacak uçakla Samsun programı sonlandıracak dedi.

KOÇ DA KATILACAK
Soylu, açılışları yapılacak SKM lerde ve şehirdeki süsleme çalışmalarını tamamladıklarını, genel başkanlarını coşkuyla karşılayarak, Samsun da beklenen heyecanı yaratacaklarını söyledi. Soylu, CHP LideriKemal Kılıçdaroğlu nun Samsun ziyaretlerine Genel Başkan Yardımcısı Haluk Koç un da katılacağını sözlerine ekledi.


 EN ÇOK OKUNANLAR


hızWeb