UĞUR DÜNDAR HABER MEDYA DA

TV programcısı, gazeteci ve yazar Uğur Dündar la Haber Medya yı ziyaret eden CHP Samsun Milletvekili Adayı Şaban Sevinç, 1 Kasım da ciddi bir sürpriz bekliyorum dedi

UĞUR DÜNDAR HABER MEDYA DA

CHP Samsun Milletvekili Adayı Şaban Sevinç, televizyon programcısı, gazeteci ve yazar Uğur Dündar la Samsun da seçim çalışmaları gerçekleştirdi. Çarşamba da muhtarlarla biraraya gelen Sevinç ve Dündar, Bafra da da ilçe teşkilatını ziyaret etti. 

HABER MEDYA YA ZİYARET 
Sevinç ve Dündar, Haber Medya yı da ziyaret etti. Haber Medya Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı ve Haber Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Necdet Uzun, Haber Medya Satış ve Pazarlama Direktörü Hülya Hacıoğlu, Haberaks TV Genel Yayın Koordinatörü Fatih Korkmaz, Haber Radyo Genel Yayın Yönetmeni Cumhur Kocaoğlu ile bir süre görüşen Sevinç ve Dündar, Borkonut NİŞ teki çalışma ofislerini de gezdi.

SAMSUN A İHANET EDİLMİŞ
CHP Samsun Milletvekili Adayı Şaban Sevinç, 1 Kasım seçimlerinde ciddi bir sürpriz beklediğini ifade ederek,   Çok güzel bir atmosfer var. Siyaset iklimini değiştiriyoruz. 1 Kasım da Samsun da süpriz sonuçlar olabilir, çok umutluyuz. Genel Başkanımız Kemal Kılıçdaroğlu nun ziylaretleri de Samsun da çok büyük bir enerji oluşturdu. Şimdi biz bunu 1 Kasım a kadar taşımayı umuyoruz. Çünkü Samsun çok ihmal edilmiş. Samsun bugüne kadar AK Parti ye hormonlu destek vermiş ancak bunun karşılığını alamamış. Köylü çok perişan, ürettiği ürünün karşılığını alamıyor,  borçlarını kapatamıyor Birde sulama belası çıkmış, Kızılırmak tan tarlasını suluyor ve dönüm başına para ödüyor. İlçelerimizde devlet istihdamı olmadığı için esnaf malını satacak tüketici bulamıyor. Gençlerimiz işsiz, çocuklarımız 30 yaşına gelmiş ama dışarı çıkmak için babasından harçlık istiyor ama babasında da yok, veremiyor. AK Parti Samsun dan bugüne kadar aldığı o çok büyük desteğin karşılığını vermemiş, hatta ihanet etmiş gibi bakıyorum. Ama Samsun daki vatandaşlarımız bunun farkına varmışlar. İnşallah ben, 1 Kasım da ciddi br süpriz bekliyorum diye konuştu.

Bayram OK, Dilber BAHADIREN ÇOK OKUNANLAR

Otomobil ile hafif ticari araç çarpıştı: 3 yaralı

1 Otomobil ile hafif ticari araç çarpıştı: 3 yaralı

Kütahya'da bir köyde karantina sona erdi, bir köyde bir hafta uzatıldı

2 Kütahya'da bir köyde karantina sona erdi, bir köyde bir hafta uzatıldı

hızWeb