BAŞKAN TALİMATI VERDİ

Uzun yıllardır hastaneye ilkel yollarla götürülen yaşlı ve hasta durumdaki Musa Şenol un evine yeni yol açma çalışmasına, Ayvacık Belediye Başkanı Mustafa Belur un talimatıyla başlandı

BAŞKAN TALİMATI VERDİ

Yaklaşık 50 yıldan fazla bir süredir eşşek ve sal gibi ilkel araçlarla hastaneye taşınan Musa Şenol isimli Ayvacıklı hasta bir vatandaşın, evine kolay ulaşımının sağlanması için Ayvacık Belediyesi Fen İşleri ne bağlı ekipler yeni yol çalışmalarına başladı.

YERİNDE İNCELEDİ
Ayvacık Belediye Başkanı Mustafa Belur, beraberindeki Belediye Başkan Yardımcıları Cemal Güler ve  Refahittin Şencan ile Fen İşleri Müdürü Vedat Yazıcı, yol açma ve genişletme çalışmalarını yerinde inceleyerek ağır hasta olan Musa Şenol’u hasta yatağında ziyaret etti.

FARK KALMAYACAK
Gidemediğin yol senin değildir sloganı ile yol açma çalışmalarını başlattıklarını belirten Başkan Belur, Kış aylarının yaklaşması sebebiyle hasta vatandaşların yaşadığı yolların iyileştirmesine öncelik verdik. Bizim için ulaşım çok önemli. 50 yıldır yolu olmayan mahallemize yol açmanın sevinci içerisindeyim. Kırsal  mahallelerimizin yaşamını kolaylaştırmak için çalışmalara ara vermeden devam edeceğiz. İlçe merkezindeki mahalle yollarından hiçbir mahallemizin farkı kalmayacak dedi.

 EN ÇOK OKUNANLAR


hızWeb