HER OY ÖNEMLİ

Canik Belediye Başkanı Osman Genç, “1 Kasım seçimlerinde her oy önemli, AK Parti ye verilecek her bir oy, şer ittifakını bozmaya yeter dedi.

 HER OY ÖNEMLİ

Canik Belediyesi tarafından Gaziosmanpaşa Mahallesi nde yapılan Hanımlar Konağı ve Halı Sahanın temeli düzenlenen törenle atıldı. Canik Belediye Başkanı Osman Genç in yanı sıra AK Parti Canik İlçe Başkanı Ercan Eler, Samsun Damızlık Koyun-Keçi Yetiştiricileri Birliği Başkanı Ahmet Haşim Baki, Canik Muhtarlar Derneği Başkanı Ahmet Genç, başkan yardımcıları, meclis üyeleri, muhtarlar ve vatandaşlar katıldığı tören, yoğun ilgi gördü.

Törende konuşan Başkan Osman Genç, 1 Kasım Milletvekili Genel Seçimi nin önemine işaret ederek, verilecek her bir oyun Türkiye nin geleceği açısından önemli olduğunu söyledi.

“MİLLETİMİZE GÖREV DÜŞÜYOR”

Türkiye deki belirsizliğin ortadan kalkması için millete büyük görev düştüğünü ifade eden Genç, 7 Haziran da ortaya çıkan tablo, Türkiye de hiçbir partiyi tek başına iktidara getiremedi. Maalesef koalisyon da oluşmadı. Türkiye nin geleceğiyle ilgili belirsizliğin ortadan kalkması da, yine görünen o ki millete düşüyor. Millet, 1 Kasım da tercihini istikrardan yana yaparsa, tercihini birlik ve beraberlikten yana yaparsa, tercihini huzur ve kardeşlikten yana yaparsa, inşallah umut ediyoruz ki, Türkiye nin toplumsal barışının sağlanması noktasında çok daha iyi yerlere gelmiş oluruz diye konuştu.

“PARTİZANLIK YAPMA GÜNÜ DEĞİL”

1 Kasım Türkiye ye oyun, tuzak kuranlara karşı demokrasi dersinin verileceği yeniden bir tarihin yazılacağı bir gündür diyen Genç, Artık bu mesele siyasetten çıktı vatan-millet meselesi haline geldi. Bugün artık partizanlık yapacak bir gün değildir. Ya AK Parti yine tek başına iktidar olacak ya da Türkiye eskiden olduğu gibi huzursuzluğun kaosun, yokluk ve yoksulluğun kol gezdiği bir ülke halini alacak. 1 Kasım seçimlerinde her bir oy çok önemli. Vereceğiniz bir oy, şer ittifakını bozmaya yeter. Kim varsa oyunu kullansın. Bu noktada vatandaşlarımız mutlaka istikrarın tek partili bir hükümetten geçtiğini göz önünde bulundurmalı ve 7 Haziran dan bu yana geçen dört aylık süre içerisinde oynanan çirkin oyunların farkında olarak sandığa gitmelidir şeklinde konuştu.

ŞUBAT AYINDA TAMAMLANACAK

Belediye olarak Canik in dört bir köşesine yatırım yapmaya devam ettiklerine de işaret eden Başkan Genç şunları söyledi: Ailenin temeli annelerimizdir. Annelerimiz ne kadar eğitimli, donanımlı olursa çocuklarımız da o kadar donanımlı olur. Dolayısıyla sağlıklı aileler sağlıklı toplumları oluşturur. Bu noktada hanım kardeşlerimiz için ilçemizin dört bir yanına Hanım Konakları yapıyoruz. Burada bayanlar kurslar alabilecek, çocuklarını kreşe bırakabilecek, sosyal aktivite yapabilecek. Yine gençlerimiz için Halı Saha yapıyoruz. Sağlıklı anneler ve sağlıklı gençlerle inşallah sağlıklı bir gelecek oluşturuyoruz. Gaziosmanpaşa Hanımlar Konağı inşallah havanın uygun olması durumunda Şubat ayında tamamlanacak.

HANIMLAR KONAĞI NIN TEMELİ ATILDI

AK Parti Canik İlçe Başkanı Ercan Eler de Canik te örnek bir belediyecilik hizmetinin yürütüldüğüne vurgu yaparak, Canik Belediye Başkanı Osman Genç in ilçede çocuktan kadına, gençten yaşlıya kadar toplumun her kesimine yönelik yatırımlar yaptığını söyledi. Gaziosmanpaşa Mahallesi Muhtarı Hakkı Sucu da, mahallelerine yaptığı yatırımlardan dolayı Başkan Genç e teşekkür etti. Konuşmaların ardından Başkan Osman Genç, diğer protokol üyeleri ve kadınlarla birlikte Hanımlar Konağı nın temelini attı.EN ÇOK OKUNANLAR

Samsun'da bir günde 9 pozitif vaka tespit edildi, valilik rehavet uyarısı yaptı

1 Samsun'da bir günde 9 pozitif vaka tespit edildi, valilik rehavet uyarısı yaptı

Samsun'da Korona'dan vefat sayısı açıklandı

2 Samsun'da Korona'dan vefat sayısı açıklandı

Fındık fiyatları ne kadar? 27 Mayıs Çarşamba il il güncel fındık fiyatları

3 Fındık fiyatları ne kadar? 27 Mayıs Çarşamba il il güncel fındık fiyatları

Samsun'da cip denize uçtu

4 Samsun'da cip denize uçtu

İlahiyatçı yazarın şüpheli ölümü

5 İlahiyatçı yazarın şüpheli ölümü

Samsunspor için Altınordulu Muhammed iddiası

6 Samsunspor için Altınordulu Muhammed iddiası

Bu ilçede 450 bin TL'lik veresiye borçları temizlendi

7 Bu ilçede 450 bin TL'lik veresiye borçları temizlendi

Sokak ortasında vahşet

8 Sokak ortasında vahşet

Evinin önünde bıçaklanan şahıs hayatını kaybetti

9 Evinin önünde bıçaklanan şahıs hayatını kaybetti

İzmir'de aranması bulunan şahsa yönelik operasyonda 1 kişi intihar etti

10 İzmir'de aranması bulunan şahsa yönelik operasyonda 1 kişi intihar etti

hızWeb