Linç girişimini polis önledi

Samsun un Canik İlçesi nde taş yüklü kamyonun çarptığı 10 yaşındaki çocuk, kaldırıldığı hastanede can verdi. Acı haberle yıkılan mahallelilerin linç etmeye çalıştığı sürücüyü polis kurtardı

Linç girişimini polis önledi

 

Samsun un Canik İlçesi nde Büyükşehir Belediyesi ne ait taş yüklü kamyon, karşı şeride geçerek 10 yaşındaki çocuğa çarptı. Küçük çocuğun hayatını kaybettiği kazanın ardından sokağa dökülen mahalleli, kamyon sürücüsünü linç etmek istedi. Polis otosuna bildirilen sürücü, hızla olay yeninden uzaklaştırıldı.

KAMYONUN ALTINDA KALDI 
Canik İlçesi Yavuz Selim Mahallesi Yılanlıdere yolu üzerinde meydana gelen kazada, Büyükşehir Belediyesi ne ait taş yüklü kamyon iddiaya göre, kendi şeridinden çıkıp, sol şeritte bulunan 10 yaşındaki Emirhan Y. ye çarptı. Kazada yaralanan küçük çocuk olay yerine gelen 112 Acil Servis ekipleri ekiplerinin ilk müdahalenin ardından cankurtaranla Samsun Eğitim ve Araştırma Hastanesi ne kaldırıldı. Küçük Emirhan, buruda yapılan tüm müdahalelere rağmen Y. kurtarılamadı. 

SÜRÜCÜYÜ POLİS KURTARDI 
Bu arada kaza yerinde toplanan mahalleli, küçük çocuğa çarpan kamyon sürücüsünü linç etmek istedi. Kısa sürede olay yerine gelen Canik İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri, sürücüyü polis otosuna bindirerek bölgeden uzaklaştırdı. Olayların büyümesi üzerine mahalleye Çevik Kuvvet ekipleri sevk edildi.  Mahalle muhtarı ile yaşlıların araya girmesiyle kalabılık  sakinleştirildi. 

BİR DAHA CANIMIZ YANMASIN
Sürekli tehlike altında olduklarını belirten mahalle sakinleri, Taş yükü kamyonlar mahallemizden çok süratlı geçiyor. Burada çocuklarımız oynuyor. Çocuğumuzun ölümüne neden olan kamyon, karşı şeride geçmiş. Canımız yanıyor. Yolda önlem alınması için Büyükşehir Belediyesi ne müracaat ettik. Ancak sorumluluğun Karayolları na ait olduğunu söylediler. Biz de Karayolları na bildirdik, çalışma yapacaklarını söylediler. Ancak herhangi bir çalışma başlatılmadı. Bugün de bu olay meydana geldi. Daha fazla canımızın yanmaması için bir an önce önlem alınmasını istiyoruz dediler.

Bayram OKEN ÇOK OKUNANLAR

Otomobil dereye uçtu 4 kişi hayatını kaybetti

1 Otomobil dereye uçtu 4 kişi hayatını kaybetti

Samsun'da korkuluklara tekme atan genç dereye düştü

2 Samsun'da korkuluklara tekme atan genç dereye düştü

Serinlemek için girdiği denizden çıkamadı

3 Serinlemek için girdiği denizden çıkamadı

Samsun'da gizlendiği evde yakalanan kadın FETÖ'den tutuklandı

4 Samsun'da gizlendiği evde yakalanan kadın FETÖ'den tutuklandı

Samsun'da camilerle ilgili karar

5 Samsun'da camilerle ilgili karar

 Kan donduran ifadeler

6 Kan donduran ifadeler

Samsun'da özel halk otobüslerine yakıt desteği

7 Samsun'da özel halk otobüslerine yakıt desteği

Samsun'da traktör devrildi, 77 yaşındaki sürücü öldü

8 Samsun'da traktör devrildi, 77 yaşındaki sürücü öldü

Samsun'da silahlı gasp zanlıları cezaevinde

9 Samsun'da silahlı gasp zanlıları cezaevinde

OMÜlü profesör uyardı: Bir defa kullanılmalı su 1 saatte tüketilmeli

10 OMÜlü profesör uyardı: Bir defa kullanılmalı su 1 saatte tüketilmeli

hızWeb