Dört şarttan taviz yok

MHP İl Başkanı Ömer Süslü, Bizler ne şart koşmuşsak Türk milleti adına ve yararına olduğu için koyduğumuzun çok iyi bilinmesi ve bundan sonrada bu dört şarttan taviz vermeden yolumuza devam edeceğimizin bilinmesini istiyoruz dedi

Dört şarttan taviz yok

MHP İl Başkanı Ömer Süslü basın toplantısı düzenledi. Parti il binasında, 7 Haziran seçimleri sonrasında yaşanan gelişmeleri anlatan Süslü, MHP nin 4 şart öne sürdüğünü, bunların kabul edilmediğini belirterek, Bizim  şart koştuğumuz 4 maddeden 1 Kasım öncesinde rahatsız olan varsa MHP ye oy vermesin. Ama yok dört maddedenr rahatsız değiliz, Anayamızda bağyarığımızı, başkentimizi, yönetim şeklimizi, ana dilmimizi güvence altına alan ilk dört maddeden rahatsız değiliz diyorsanız; hırsızlardan, rüşvetçilerden, tüyü bitmemiş yetimin hakkını yiyenlerden hesap sorulsun istiyorsanız; terör örgütüyle masaya oturulmaz, mücadele edilir, edilmelidir diyorsanız; Cumhurbaşkanı tarafsız olmalı ve herkesi temsil etmeli diyorsanız işte o zaman MHP ye ve onun kadrolarına destek vermelisiniz. Bizler ne şart koşmuşsak Türk milleti adına ve yararına olduğu için koyduğumuzu çok iyi bilinmesi ve bundan sonrada bu dört şarttan taviz vermeden yolumuza devam edeceğimizin bilinmesini istiyoruz diye konuştu.

BİRİNCİ PARTİ OLACAĞIZ

3 Ekim den beri ilçe ilçe , mahale mahalle, sokak sokak gezerek kimin hayırcı kimin evetçi olduğunu halka anlatmaya çalıştıklarını kaydeden Süslü açıklamalarını şöyle sürdürdü: Üzerimize oynanan onca oyuna rağmen, tüam algı yönetimlerine ve AKP nin acımasızca kullandığı tüm devlet imkanlarına rağmen çok şükür milletimizin bizi anladığına şahit oluyoruz. Milletimizin MHP yi Samsun da birinci parti yapacağına, Türkiye de de tek başına iktidara getireceine inancımız tamdır.

Zerrin SOMUNCUEN ÇOK OKUNANLAR

Askeri araç uçuruma yuvarlandı: 2 asker şehit, 7 asker yaralı

1 Askeri araç uçuruma yuvarlandı: 2 asker şehit, 7 asker yaralı

Samsun Sağlık Müdürü Oruç uyardı

2 Samsun Sağlık Müdürü Oruç uyardı

Acı haber ailelere ulaştı

3 Acı haber ailelere ulaştı

Eve çağırdığı hayat kadınları tarafından soyuldu

4 Eve çağırdığı hayat kadınları tarafından soyuldu

Arnavutköy'de müşterilerin olduğu lokantaya silahlı saldırı

5 Arnavutköy'de müşterilerin olduğu lokantaya silahlı saldırı

Polisin kaza yapan alkollü sürücü ile imtihanı

6 Polisin kaza yapan alkollü sürücü ile imtihanı

Samsun'daki 'Leylek Ormanı'nın sakinleri yavrularını büyütüyor

7 Samsun'daki 'Leylek Ormanı'nın sakinleri yavrularını büyütüyor

02 Haziran Salı Samsun hava durumu

8 02 Haziran Salı Samsun hava durumu

Düzce'de otomobile silahlı saldırı

9 Düzce'de otomobile silahlı saldırı

Fındık fiyatları ne kadar? 02 Haziran Salı il il güncel fındık fiyatları

10 Fındık fiyatları ne kadar? 02 Haziran Salı il il güncel fındık fiyatları

hızWeb