Biz Türkiye nin bağımsızlığı için varız

Vatan Partisi Genel Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Adayı Naci Beştepe, partilerinin ülkenin bütünlüğü, birliği ve bağımsızlığı için var olduğunu söyledi

Biz Türkiye nin bağımsızlığı için varız

Vatan Partisi Genel Başkan Yardımcısı, Samsun Milletvekili Adayı ve eski Garnizon Komutanı emekli Tümgeneral Naci Beştepe, Haber Medya Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı ve Haber Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Necdet Uzun u ziyaret etti. Beştepe, ziyarette seçim çalışmalarıyla ilgili değerlendirmelerde de bulundu.

İDEOLOJİMİZ VE İLKELERİMİZ VAR

Beştepe, 1 Kasım seçimlerinin 7 Haziran dan çok farklı olduğunu belirterek, Bu seçimler, normal bir seçim çalışması yürümüyor. Ülkenin hiçbir yerinde hareketlilik ve heyecan yok. Türkiye de görüntü olarak, 7 Haziran a benzer bir sonuç çıkması bekleniyor. Bende bu kanıya katılıyorum. Vatan Partisi önceki seçimlerde binde 35 oy aldı. Her siyasi partinin amacı hedefleri vardır. Tabi neticede bütün partilerin hedefi siyasi iktidarı oluşturmaktır. Ama bu iktidarı oluşturmak herkese nasip olmaz ve kolay değildir. Vatan Partisi olarak bir ilkemiz, bir yapımız, bir ideolojimiz, bir hedefimiz var. Bunlar, ülkenin bütünlüğü, birliği ve bağımsızlığıdır. Özellikle Türkiye Cumhuriyeti nin tam bağımsız olması bizim ana ilkemizdir dedi.

BAŞARILARIMIZ VAR

Türkiye nin ekonomik olarak büyük bir çöküntüye gittiğini de kaydeden Beştepe açıklamalarında şunları söyledi: Türkiye ekonomik olarak büyük bir çöküntüye gitmekte. Ülkenin bir yeniliğe ihtiyacı var. Biz üreten Türkiye diyoruz. Yani Türkiye nin üretim kapasitesini arttırmak ve canlandırmak. Bu amaçlar için biz kendimizi ortaya koyuyoruz. Ne kadar oy alırsak alalım çok önemsemiyoruz. Ama bu görüşte bir parti var. Bu görüşteki insanların biraraya gelmesi, kendisini temsil eden bir parti olduğunu bilmesi ve bu mücadeleye siyasi alanda, meydanda, gazetede, televizyonda yani her ortamda vermesi önemli. Vatan Partisi meclise giremedi ama bundan önceki dönemde kazandığı başarılar var. Mesela Anayasa Platformu vasıtasıyla Anayasa değişikliğinin engellenmesi, Kumpas, Ergenekon, Balyoz, Silivri davalarında yaptığı mücadele ile oradaki kumpasın çökertilmesinde çok önemli rol oynadı. Bir siyasi parti her zaman iktidarda olmayabilir, meclise giremeyebilir ama vatandaşın isteklerine, arzurlarına ses olur. Vatan Partisi de böyle bir partidir.  

Bayram OK, Dilber BAHADIR EN ÇOK OKUNANLAR

Samsun'da Korona tehlikesi geçmedi, yeni vakalar var

1 Samsun'da Korona tehlikesi geçmedi, yeni vakalar var

Samsun'da otomobil ikiye bölündü: 2'si ağır 5 yaralı

2 Samsun'da otomobil ikiye bölündü: 2'si ağır 5 yaralı

Samsun'da 10. kattan düşen asansör ustası hayatını kaybetti

3 Samsun'da 10. kattan düşen asansör ustası hayatını kaybetti

Samsun'da Cuma Namazı kılınacak camiler açıklandı

4 Samsun'da Cuma Namazı kılınacak camiler açıklandı

Samsun'da dikkatsizliklerini az daha canlarıyla ödeyeceklerdi

5 Samsun'da dikkatsizliklerini az daha canlarıyla ödeyeceklerdi

Samsun'daki atık su arıtma tesislerinin girişinde Korona virüse rastlandı

6 Samsun'daki atık su arıtma tesislerinin girişinde Korona virüse rastlandı

İş adamı kazada hayatını kaybetti

7 İş adamı kazada hayatını kaybetti

Samsun'da Covid tehlikesi geçmemiş...

8 Samsun'da Covid tehlikesi geçmemiş...

Genç kız sokak ortasında öldürüldü

9 Genç kız sokak ortasında öldürüldü

Samsun'da alkollü kavgası: 5 yaralı

10 Samsun'da alkollü kavgası: 5 yaralı

hızWeb