1 Kasım’ın Telafisi Yok”

Geçmiş dönem belediye meclis üyeleri ile bir araya gelen İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, “1 Kasım telafisi olmayan bir seçimdir” dedi.

 1 Kasım’ın Telafisi Yok”

1 Kasım seçimlerine sayılı günler kala seçim çalışmalarına devam eden İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, AK Parti İlkadım Seçim Koordinasyon Merkezi’nde geçmiş dönem belediye meclis üyeleri ile bir araya geldi. Düzenlenen buluşma toplantısına Başkan Tok’un yanı sıra AK Parti Samsun Milletvekili Hasan Basri Kurt, AK Parti İlkadım İlçe Başkanı Adnan Varol ve partililer katıldı.

Gerçekleşen toplantıda meclis üyelerine hitap eden İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, 7 Haziran seçimlerinin telafisinin 1 Kasım seçimleri olduğunu, 1 Kasım seçimlerinin telafisi olmayacağını belirtti.

“1 KASIM SEFERBERLİK GÜNÜ”

Tok, “Sabahın ilk saatlerinde geçmiş dönem belediye meclis üyelerimiz ile bir arada olmaktan onur ve mutluluk duyuyorum. Toplantımıza icabet eden meclis üyesi arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum. 1 Kasım seçimlerini seferberlik görevi gibi önemsiyoruz. 1 Kasım seferberlik günüdür. Seçim günü kimsenin kimseyi bir yere çağırmadan herkesin harekete geçmesi gereken bir gündür. Çünkü telafisi olmayan bir seçim günüdür 1 Kasım. Haziran seçimlerinin telafisi 1 Kasım seçimleri olacak yalnız 1 Kasım’dan sonra bir telafi daha olacağını düşünmüyorum. Sonuç ne çıkarsa o şekilde devam edilecek olan bir seçimdir. Biz inşallah tek başına iktidara gelme noktasında bu süreci iyi değerlendirelim koşalım. Zaman zaman dargınlıklar kırgınlıklar olabiliyor ama bu seçimde bu seçim bu kırgınlıkların ortadan kalmasını gerektiren bir seçimdir. Kişisel kırgınlıklarımızı ülkemizin geleceğine mal etmeyelim. Türkiye’nin geleceği için bu süreci çok iyi değerlendirelim. Çok hassas bir noktadan geçiyoruz. Herkes telefonunu eline alsın rehberindeki kırgın olduklarını arayarak gönül alsın ikna etsin. Bu seçimlerde bir oy bir oydur” diye konuştu

KURT: “İSTİKRAR SÜRECEK”

1 Kasım seçimlerinin ardından Türkiye’de yeniden istikrarın devam edeceğini belirten AK Parti Samsun Milletvekili Hasan Basri Kurt, “Geçmiş dönem belediye meclis üyelerimizle birlikte olmak bizlere güç veriyor. Bu hizmet aşkının görev aşkının hala sürdüğünü görüyor ve mutlu oluyoruz. 1 Kasım seçimleri yani Türkiye’nin geleceği için son düzlüğe çıktık. Gelecek nesillerin seçimine yeniden dirilişin seçimine sadece sayılı günler kaldı. 7 Haziran seçimlerinden sonra bazı partiler sevindi, halaylar çekti. Yalnız bilmedikleri bir şey vardı. AK Parti yıkılmamıştı. Türkiye’de yine seçimlerde birinci gelen tek parti AK Parti idi. Bizler yıkılmadık, vazgeçmedik. Ülkenin geleceği içindik durduk doğrulduk ve yeniden çalışmalarımıza start verdik. 7 Haziran seçimlerinden sonra insanlar anladı AK Parti olmadan bu ülkede hizmet olmuyor. AK Parti olmadan Türkiye’de hiçbir şey yapılmıyor. Bu parti Türkiye’nin omurgası haline geldi. İşte bu sebepten dolayı bir silkelendik. Ülkemizin ve yeni nesillerimizin geleceği için 1 Kasım günü Türkiye’de istikrarın yeniden devam edeceğinden kimsenin şüphesi olmasın. Yolumuzun uzun ve zor. Ülkemizin başarılarını yükselişini engellemek için her yolu deneyecekler ama yine bunlara izin vermeyeceğiz” şeklinde konuştu.

1EN ÇOK OKUNANLAR

Manisa'da sokak köpeğini sopayla döven adama ceza yağdı

1 Manisa'da sokak köpeğini sopayla döven adama ceza yağdı

Adana Kozan karayolunda feci kaza: 1'i ağır 10 yaralı

2 Adana Kozan karayolunda feci kaza: 1'i ağır 10 yaralı

Tokat'ta yıldırım düşen caminin minaresinde hasar meydana geldi

3 Tokat'ta yıldırım düşen caminin minaresinde hasar meydana geldi

Samsun'da kavşakta iki otomobil çarpıştı

4 Samsun'da kavşakta iki otomobil çarpıştı

Evini ateşe verip, kendini içeriye kilitledi

5 Evini ateşe verip, kendini içeriye kilitledi

Otomobille çarpışan tır şarampole yuvarlanıp alev alev yandı: 1 yaralı

6 Otomobille çarpışan tır şarampole yuvarlanıp alev alev yandı: 1 yaralı

İzmir'de dereye düşen şahıs ağır yaralandı

7 İzmir'de dereye düşen şahıs ağır yaralandı

Samsun'un Bafra Ovası'nda dikimleri başladı

8 Samsun'un Bafra Ovası'nda dikimleri başladı

Minibüs ile otoyola ters yönden giren 6 hırsızlık şüphelisinden 4'ü yakalanarak

9 Minibüs ile otoyola ters yönden giren 6 hırsızlık şüphelisinden 4'ü yakalanarak

03 Haziran Çarşamba Samsun hava durumu

10 03 Haziran Çarşamba Samsun hava durumu

hızWeb