YAZARLAR

DİĞER YAZILARI

İlhan DEMİRCİOĞLU

Samsunspor'da 1 puan iyi ama...

Yılport Samsunspor zorlu Royal Hastanesi Bandırmaspor deplasmanından 1 puanla döndü puan olarak iyi son dakikada maçı kazanabilirdi de kaybedebilirdi de?

Maçın ilk yarısında Yılport Samsunspor beklenen futbolundan uzak bir görüntü sergiledi ancak Oğuz'un da oyuna girmesiyle oyun Yılport Samsunspor'un lehine döndü.

Samsunspor özellikle bu maç çok fazla geri pas yaptı.

İlk yarıda özellikle oyunu kanatlara taşımayı başaramadı başardığında da Tomani'yi topla uluşturamadı.

Sezon başında büyük umutlarla kadroya katılan Saviçeviç ve Pluman hala beklenen ve özlenen seviyenin çok uzağındalar.

Gökhan Aslan eski maçlara göre daha silik bir oyun ortaya koydu.

Kavin Boli'nin sakatlanması kötü oldu. Boli oyunu defanstan kurma adına çok önemli bir isim. Boli olmayınca Yalçın açıklar verdi.

Samsunspor'da Nurullah'a çok iş düşmedi ancak düştüğü zamanlarda da yerinde kurtarışlarla takıma moral veren güven veren isim oldu.

Gays'in sakatlığının sürmesi takım adına kötü. Pluman ve Saviçeviç hala hayal ettirdikleri futbolun ötesindeler.

Tüm bu olumsuzluklara rağmen Bandırmaspor gibi güçlü bir takımdan hem de deplasmanda alınan 1 puan hedefe giden yolda çok önemli ve büyük bir kazanç.

Samsunspor Koronaya yakalanan Burak Çalık'ı çok aradı.

Yılport Samsunspor tüm bu olumsuzluklara rağmen sahasında üst üste oynayacağı iki maçı da kazanarak zirvenin sahibi olabilir hem de rakiplerine gözdağı verebilir.

Bunu başaracak gücü de var?

Samsunspor 3 puan kaybetti peki ne kazandı?Ersan Aksu kalıyor yönetim gidiyor mu?Samsunspor büyük iş başardıSamsunspor'da 1 puan iyi ama...Samsunspor coştu bir kereSamsunspor'un kaderidir yalnızlıkSuat Kılıç sahalara mı dönüyor?Samsunspor eksiklerini aradıSamsunspor lige hazırSamsunspor iyi yoldaYazarın Tüm Yazıları
hızWeb