HaberlerSamsun HaberleriKamer'de özel kampanya

Kamer'de özel kampanya - Samsun Haberleri

Hyundai Assan, son çeyreğin ilk kampanyasını açıkladı. Yeni i30 modelindeki 6 bin TL'lik otomatik şanzıman farkı kampanyası, Ekim ayında da Kamer'de devam ediyor

Kamer'de özel kampanya

Ürün yelpazesini her geçen gün daha da geliştiren ve müşteri memnuniyetini her zaman ilk sırada tutan Hyundai, tüm modelleri için sunduğu avantajlardan daha da fazla yararlanılabilmesi mevcut kampanyalarını Ekim ayında da devam ettirme kararı aldı.

FİYAT FARKI HEDİYE

Yeni otomobil alacaklara büyük kolaylık sağlayan Hyundai, İzmit’te Türk işçisinin emeğiyle ürettiği i10 ve i20 modellerinde 12 bin TL 12 ay 0 faiz uygulaması yapıyor. Elantra modelinde 6 bin 900 TL’ye varan nakit indirimi sağlayan Hyundai, ayrıca 50 bin TL 24 ay 0.99 faizli kredi de sunuyor. Düşük orana sahip 50 bin TL 24 ay 0.99 faiz seçeneği Tucson modelinde de geçerli. Sıfır faizin haricinde düşük oranlı kredi seçenekleri de sunan Hyundai, yeni i30 modelinde ise 6 bin TL değerindeki DCT otomatik şanzıman fiyat farkını hediye ediyor.

SEÇENEKLER SUNULUYOR

Hyundai Assan Genel Müdürü Önder Göker, "Hyundai ailesi olarak satış avantajlarımız tüm hızıyla devam ediyor. Özellikle yeni i30 modelimizde sunduğumuz 6 bin TL’lik DCT şanzıman farkı bizden kampanyasının sürmesi için talep aldık. Yeni i30, markamız için son derece önemli bir model. Piyasaya sunulduğu günden bu yana Türkiye’de 40 bine yakın i30 satışı gerçekleştirdik. Yeni i30 modelimizde benzinli ve dizel seçeneklerin yanı sıra 7 yıl veya 80.000 km garanti seçeneğini de sunuyoruz" dedi.

SIRADAKİ HABER
}