HaberlerVatan Şaşmaz Haberleri Vatan Şaşmaz ve Filiz Aker'in öldüğü olayla ilgili yeni gelişme

Vatan Şaşmaz ve Filiz Aker'in öldüğü olayla ilgili yeni gelişme - Vatan Şaşmaz Haberleri

İstanbul'da bir otelde sunucu Vatan Şaşmaz'ı öldürdükten sonra eski manken Filiz Aker'in intihar ettiği olayda, ceset görüntülerini internette yaydığı iddiasıyla aranan oyuncu Didem Ç. Konya'da yakalandı.

 Vatan Şaşmaz ve Filiz Aker'in öldüğü olayla ilgili yeni gelişme

Olayın ardından Vatan Şaşmaz ve Filiz Aker’in ceset görüntüleri internete yayılmıştı.

İstanbul Cumhuriyet Savcılığı, görüntülerin yayılması ile ilgili soruşturma başlatmış, soruşturma kapsamında bir polis memuru gözaltına alınırken, polisin eşi ve kayınbiraderinin de ifadesi alınmıştı. Açığa da alınan polis memuru görüntüyü çektiğini itiraf ederek, “Evet bu görüntüyü ben çektim” demişti. Polis, eşinin kendisinin mesaide olduğuna inanmadığı için hızlı bir şekilde görüntüyü çekerek eşine gönderdiğini, eşinin de aile Whatsapp grubuna gönderdiğini öğrendiğini söylemişti.

 

İSTANBUL POLİSİ KONYA'YA GİTTİ

Polis Başmüfettişinin yaptığı araştırmada, polisin eşinin erkek kardeşi de görüntüyü kız arkadaşı Didem Ç’ye gönderdiği, Didem Ç’nin de görüntüyü bazı basın kuruluşlarına satmaya çalıştığı ve internete yayılmasından sorumlu olduğunu belirlemişti. Didem Ç’nin görüntüyü satmak için bazı basın kuruluşlarıyla yaptığı whatsapp yazışmaları medyaya yansımıştı.

 

 

KAYNAK:POSTA

SIRADAKİ HABER
}