HaberlerZonguldak HaberleriMahalle sakinlerinden teşekkür ziyareti

Mahalle sakinlerinden teşekkür ziyareti - Zonguldak Haberleri

Alaplı Yeni Siteler Mahallesi ikamet vatandaşlar Alaplı Belediye Başkanı Nuri Tekin'i ziyaret ederek yapılan hizmetlerden dolayı teşekkür etti.

Mahalle sakinlerinden teşekkür ziyareti

Alaplı Yeni Siteler Mahallesi 1050 Evler Hastane Sokak ve Muammer Aksoy Caddesi'nde ikamet eden bir grup vatandaş, mahalle sakinleri adına Alaplı Belediye Başkanı Nuri Tekin'i ziyaret ederek, mahallelerine yapılan hizmetlerden dolayı teşekkür ettiler. Mahallelerindeki cadde ve sokaklarda yol, kaldırım ve çevre düzenleme çalışması yapıldığını belirten mahalle sakinleri, 'Apartmanlarımızın çevresindeki yollar, oturma alanları çok güzel oldu. Çevre de çok güzel bir şekilde düzenlendi. Mahalle sakinleri adına sizlere teşekkür ediyoruz' dediler.
Alaplı Belediye Başkanı Nuri Tekin, Mahalle sakinlerine nezaketlerinden dolayı teşekkür ederek, 'Vatandaşlarımızın sorunlarını çözmek, hizmet etmek bizim görevimiz. Amacımız, her geçen gün ilçemizi daha yaşanabilir bir kent düzeyine taşımak olduğunu söyledi. İlçenin her noktasına eşit hizmet ulaştırmak için gayret gösterdiklerini ifade eden Tekin, 'İhmal edilmiş cadde ve sokaklara öncelik vermek suretiyle hizmet eşitliğini sağlamaya özen gösteriyoruz. Öncelik sırasına göre, sorunlu olan tüm cadde ve sokaklarda çalışma yapacağız, sorunlu cadde sokak bırakmayacağız' dedi.

SIRADAKİ HABER
}