HaberlerAnkara HaberleriKeçiören BİP'te yok yok

Keçiören BİP'te yok yok - Ankara Haberleri

Keçiören Belediyesi, Türkiye'nin en popüler anlık mesajlaşma uygulamalarından olan BİP uygulamasını hayata geçirerek yine bir ilke imza attı.

Keçiören BİP'te yok yok

Ankara'da BİP uygulamasını hayata geçiren ilk belediye olan Keçiören Belediyesi, bu uygulama ile vatandaşlara bir adım daha yaklaştı. Keçiören Belediyesinin BİP sayfasına giren vatandaşlar, 'Merhaba, size nasıl yardımcı olabilirim' mesajı ile karşılaşıyorlar. Daha sonra AK Masa başvuruları, borç sorgulama, sicil sorgulama, nöbetçi eczane gibi menüler arasında yapmak istedikleri işlemi seçiyorlar. Vatandaş, menüdeki AK Masa bölümünden talep ve şikayetleri ile ilgili kayıt oluşturabilirken, belediyeye gelmeden cepten borç ve sicil sorgulamasını da yapabiliyor. Ayrıca herhangi bir acil duruma karşı en yakın nöbetçi eczanenin bilgileri de harita üzerinde lokasyonlarıyla birlikte görüntülenebiliyor.
Hızlı ve çözüm odaklı bir belediye olduklarının altını çizen Keçiören Belediye Başkanı Mustafa Ak, uygulamayla ilgili, 'Vatandaşlarımıza ulaşmak için iletişim kanallarının tümünü kullanıyoruz. Vatandaşlarımızın hem sorunlarını çözme hem de taleplerini, önerilerini dinleme noktasında modern teknolojinin tüm imkanlarını seferber ediyor, en hızlı ve yaygın iletişim kanallarını tercih ediyoruz. Kısacası Keçiören Belediyesi olarak iletişimde sınırları kaldırıyoruz' dedi.

SIRADAKİ HABER
}