Atakum'da 2018 hazırlığı

Atakum Belediyesi 2018 yılı bütçesinin oy çokluğuyla onaylandığı meclis toplantısında konuşan Belediye Başkanı İshak Taşçı, 'Göreve geldiğimiz günden bugüne ilçemizin gelişimi için mücadele ediyoruz. Bu anlamda 2018 yılı, ilçemiz için son derece önemli ve verimli olacak' dedi.

Atakum'da 2018 hazırlığı

Atakum Belediyesi Meclisi 21. Birleşim 1. Oturumu, Belediye Başkanı İshak Taşçı başkanlığında gerçekleşti. Atakum Belediyesi Meclis Toplantı Salonu'nda gerçekleştirilen toplantıda, belediyenin 2018 yılı bütçesi oy çokluğuyla kabul edildi.

ÖNCELİĞİMİZ GELİŞİM

Atakum Belediyesi'nin hayata geçirdiği yatırımlar ve planlanan projeler hakkında bilgi veren Başkan Taşçı, 2017'de yakalanan başarılı grafiğinin, 2018'de hızlanarak artacağını kaydetti. İlçenin geleceğini imar ettiklerini ve bu anlamda hiçbir fedakarlıktan kaçınmadıklarını belirten Başkan Taşçı, "Atakum, bölgenin parlayan yıldızı. Biz de bu değişimin ve gelişimin daha da hızlanması için çalışıyoruz. Gerçekleştirdiğimiz çalışmalar, hayata geçirdiğimiz projelerle, öncelikle Atakum'un eksiklerini gideriyoruz. Durmaksızın bu hedef için çalışıyoruz” dedi.

2018 ÇOK VERİMLİ OLACAK

Atakum'un hizmet alanının ve nüfusunun sürekli arttığını hatırlatan Başkan Taşçı, "Karadeniz Bölgesi'nin, nüfusu en hızlı artan ilçesiyiz. Hizmet alanımız da geçmiş döneme göre 5 kat arttı. Büyüyen, değişen ve bu değişimin bir ürünü olarak hızla gelişen Atakum'a yakışır bir belediyecilik anlayışımız var. 2018 yılını çok verimli bir şekilde geçireceğiz. Hem rutin hem de sosyal belediyecilik noktasında başarılı bir dönem içerisindeyiz. Her biri birbirinden önemli projelerimizin açılışı için gün sayarken, yeni projelerimizi de hayata geçirmeye hazırlanıyoruz” şeklinde konuştu.EN ÇOK OKUNANLAR

Samsun'da termometreler patlayacak

1 Samsun'da termometreler patlayacak

Samsun'da şüpheli ölüm

2 Samsun'da şüpheli ölüm

'Neden ben' diye sormak!

3 'Neden ben' diye sormak!..

Test edildi, onaylandı

4 Test edildi, onaylandı

Eski vekile ihraç talebi

5 Eski vekile ihraç talebi

Türk Telekom'un taşeron işçileri dertli

6 Türk Telekom'un taşeron işçileri dertli

Samsunlu futbolcunun mutlu günü

7 Samsunlu futbolcunun mutlu günü

Samsun'da 10 yıl daha yetecek mezar yeri var

8 Samsun'da 10 yıl daha yetecek mezar yeri var

İŞKUR, vasıfsız elemanın yeri değil

9 İŞKUR, vasıfsız elemanın yeri değil

 Dualar Yıldırım için

10 Dualar Yıldırım için


SIRADAKİ HABER