Başkan İkiz'den 'panel' teşekkürü

Atatürk'ün Havza'ya gelişini kutlama etkinliklerine düzenleyecekleri panel ile destek vereceklerini söyleyen Samsun Dernekler Federasyonu Sakarya Bölge Başkanı Hasan Kargün'e Havza Belediye Başkanı Murat İkiz teşekkür etti

Başkan İkiz'den 'panel' teşekkürü

Havza Belediye Başkanı Murat İkiz, Samsun Dernekler Federasyonu Sakarya Bölge Başkanı ve Sakarya İlkadım Derneği Başkan ve üyeleri ile kahvaltıda bir araya geldi.

PANEL 25 MAYIS'TA
Özel bir tesiste gerçekleştirilen kahvaltı programında konuşan Samsun Dernekler Federasyonu Sakarya Bölge Başkanı ve Sakarya İlkadım Derneği Başkanı Hasan Kargün, Başkan İkiz’e misafirperverliğinden ötürü teşekkür ederek, "İnşallah bu yıl 25 Mayıs Atatürk’ün Havza’ya gelişini kutlama etkinlikleri kapsamında dernek olarak bizler de Havza’da üniversitelerden hocalarımızın katılımı ile bir panel düzenleyeceğiz" diye konuştu.

STK'LAR ÖNEMLİ
Havza Belediye Başkanı Murat İkiz, sivil toplum örgütlerinin önemine değinerek, "Sivil toplum örgütleri, ilçemizin gelişimi için oldukça önemli bir görev üstleniyor. Sayın Başkan da, 25 Mayıs Atatürk’ün Havza’ya gelişini kutlama etkinliklerine düzenleyecekleri panel ile destek vereceklerini söyledi. Kendilerine katkılarından ötürü teşekkür ederim" ifadelerini kullandı.

Konuşmaların ardından Havza Belediye Başkanı Murat İkiz Samsun Dernekler Federasyonu Sakarya Bölge Başkanı ve Sakarya İlkadım Derneği Başkan Hasan Kargün ve dernek üyelerine çeşitli hediyeler verdi.EN ÇOK OKUNANLAR

Samsunda düğün kana bulandı

1 Samsun'da düğün kana bulandı

Samsunsporda Camara şoku

2 Samsunspor'da Camara şoku

HEDEF 20 BİN KOMBİNE

3 HEDEF 20 BİN KOMBİNE

Süper Furkan

4 Süper Furkan

Fornezzi listede

5 Fornezzi listede

Brezilyalı oyuncu Samsunda

6 Brezilyalı oyuncu Samsun'da!

Zabıtadan çekirdek operasyonu

7 Zabıtadan çekirdek operasyonu

Haber bekleniyor

8 Haber bekleniyor

10 yılda 12 milyon ehliyete el konuldu

9 10 yılda 1.2 milyon ehliyete el konuldu

Samsunda uyuşturucu ticaretine 3 tutuklama

10 Samsun'da uyuşturucu ticaretine 3 tutuklama


SIRADAKİ HABER