HaberlerSamsun HaberleriSamsun'da iş kazaları can alıyor... 2 günde 2 ölüm

Samsun'da iş kazaları can alıyor... 2 günde 2 ölüm - Samsun Haberleri

Samsun'da dün ve bugün meydana gelen iş kazalarında 2 kişi çalıştıkları inşaattan düşerek hayatını kaybetti.

Samsun'da iş kazaları can alıyor... 2 günde 2 ölüm

Samsun'da iki ayrı olayda dış cepe mantolama işinde çalışan 18 yaşındaki genç ile demir ustası yaşlı adam çalıştıları inşaattan düşerek hayatlarını kaybetti.

Samsun'un Tekkeköy İlçesi'nde dün meydana gelen olayda Ağrı Patnos nüfusuna kayıtlı olduğu öğrenilen 18 yaşındaki Mehmet Vural, bir binanın dışına mantolama işi yaparken 3. kattan düştü. Düşerken yüksel gerilim hattı telleri ile temas ederek elektrik akımına kapılıp daha sonra yere düşen Mehmet Vural, elektrik çarpması sonucu ağır yaralandı. Samsun Eğitim ve Araştırma Hastanesi yanık tedavi merkezinden tedavi altına alınan Mehmet Vural yapılan müdahalelere rağmen kurtarılamayarak hayatını kaybetti.

Samsun'da 3. kattan düşen genç hayatını kaybetti

2 GÜNDE 2 ÖLÜMLÜ KAZA

Bir diğer olay ise Samsun'un Atakum İlçesi Körfez Mahallesi 5054 Sokakta bulunan bir inşaatta bugün saat 10.00 sıralarında meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, demir ustası 65 yaşındaki Mustafa Şişman, çalıştığı 4 katlı inşaatın 4.katında asansör kurduğu esnada zemine düştü. Ağır yaralanan Mustafa Şişman 112 Acil Servis ekipleri tarafından ambulansla Samsun Ondokuz ve Mayıs Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesine kaldırıldı. Mustafa Şişman yapılan müdahaleye rağmen kurtaramayarak hayatı kaybetti. Olayla ilgili soruşturma devam ediyor.

Samsun'da 4. kattan düşen işçi hayatını kaybetti

SIRADAKİ HABER
}