HaberlerSamsun HaberleriVali Güzeloğlu, hasret giderdi: 'Samsun'u çok özledim'

Vali Güzeloğlu, hasret giderdi: 'Samsun'u çok özledim' - Samsun Haberleri

İş adamı Mehmet Yıldırım'ın cenazesi için Samsun'a gelen Diyarbakır Valisi Hasan Basri Güzeloğlu, Samsun'u çok özlediğini söyledi

Vali Güzeloğlu, hasret giderdi: 'Samsun'u çok özledim'

Samsun Büyükşehir Belediye BaşkanıYusuf Ziya Yılmaz, eski Samsun Valilerinden şimdiki Diyarbakır ValisiHasan Basri Güzeloğlu'nun yıllar sonra yeniden belediyede ağırladı.

BÜYÜK ONUR DUYDUM

İş adamı Mehmet Yıldırım’ın cenazesi için Samsun'a gelen Diyarbakır Valisi Hasan Basri Güzeloğlu, Samsun Büyükşehir Belediyesi'ni ziyaret etti. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Yılmaz, "Sayın valimizle Samsun'da yıllarca birlikte mesai yaptık. Samsun'da güzel hizmetlere imza atmış biri olarak bizler kendisini unutmadık. Kendisine bizleri ziyaret ettiği için çok teşekkür ediyorum. Yeniden kendilerini şehrimizde ağırlamaktan büyük onur duydum" dedi.

İş adamı Mehmet Yıldırım'ın cenazesine katılmak üzere Samsun'a geldiğini ifade eden Vali Güzeloğlu ise Samsun'u çok özlediğini ve yeniden kente gelip eski mesai arkadaşları ile bir araya gelmekten dolayı mutluluk duyduğunu belirtti.

Vali Güzeloğlu, Samsun Valisi Osman Kaymak’ı da makamında ziyaret ederek anı defterini imzaladı.

SIRADAKİ HABER
}