Yolspor'da BAL gibi kutlama

Havza Belediyespor'u eleyerek Bölgesel Amatör Lig'e yükselen Yolspor Kulübü yönetimi, teknik heyeti ve futbolcuları düzenlenen şampiyonluk yemeğinde biraraya geldi.

Yolspor'da BAL gibi kutlama

Havza Belediyespor’u eleyerek Bölgesel Amatör Lig’e yükselenYolspor Kulübü yönetimi, teknik heyeti ve futbolcuları düzenlenen şampiyonluk yemeğinde biraraya geldi. Canlı müzik eşliğinde kutlamalar yapan Turuncu-Beyazlı oyuncular gönüllerince eğlenmeyi ihmal etmedi.

DOYASIYA EĞLENDİLER

Bölgesel Amatör Lig play-aut maçında Havza Belediyespor'u eleyerek BAL'a yükselen Yolspor'da kutlamalar sürüyor. Turuncu-Beyazlı camia Gar Restaurant'ta düzenlenen şampiyonluk yemeğinde biraraya gelerek kutlamalar yaptı. Canlı müzik eşliğinde doyasıya eğlenenen Yolspor'lu oyuncular şampiyonluğun halaylar çekerek kutladı. Yemekte konuşan Yolspor Kulübü Genel Kaptanı İlhan Akbaş, "Yolspor kulübü olarak hedeflediğimiz yere geldik. Önceliklerimiz Samsun futbolunda gençlerimizin önünü açmak. Samsunspor’a kazandırdığımız Furkan ve Alperen gibi oyuncuların sayısını arttırmak için mücadele ediyoruz. Bizlere Bölgesel Amatör Lig’e çıkma mutluluğunu yaşatan oyuncularımıza teşekkür ediyorum” dedi.

BİZ İYİ BİR EKİBİZ

İyi bir ekip olduklarını belirten Antrenör Erol Yılmaz'da, "Hedefimiz üst sıraları zorlamaktı. Sonuna kadar mücadele ettik. Normal sezonda birinci olarak çıkmayı hak etmiştik. Bazı olumsuzluklar yaşandı. Bunları açıklamak istemiyorum. Zamanı gelince açıklarız. Yolspor yıllardır Samsun ve Türk futboluna nice yıldızlar yetiştirdi. Biz bir aile olarak Birlik beraberlikle başarının geleceğini herkese gösterdik. Bundan sonrada mücadele edeceğimiz Bölgesel Amatör Ligde aynı tabloyu sergilemeye çalışacağız. Teknik heyette bulunan arkadaşlarım ve çocuklarım gibi gördüğüm sporcularımı bana bu gururu ve mutluluğu yaşattıkları için teşekkür ediyorum"dedi.EN ÇOK OKUNANLAR

Otomobil koyun sürüsüne daldı

1 Otomobil koyun sürüsüne daldı

Dağda mahsur kalan 8 çoban ve 2 bin koyun kurtarıldı

2 Dağda mahsur kalan 8 çoban ve 2 bin koyun kurtarıldı

Mardin'de aranan 20 şahıs yakalandı

3 Mardin'de aranan 20 şahıs yakalandı

Düğün konvoyunda kaza: 22 yaralı

4 Düğün konvoyunda kaza: 22 yaralı

Çöp konteynerinde başlayan yangın otomobili kullanılmaz hale getirdi

5 Çöp konteynerinde başlayan yangın otomobili kullanılmaz hale getirdi

Ordu'da denize düşen 2 kişi öldü

6 Ordu'da denize düşen 2 kişi öldü

Düğün konvoyunda zincirleme trafik kazası: 22 yaralı

7 Düğün konvoyunda zincirleme trafik kazası: 22 yaralı

Doğalgaz patlaması sonucu çıkan yangında 7 ev kullanılamaz hale geldi

8 Doğalgaz patlaması sonucu çıkan yangında 7 ev kullanılamaz hale geldi

Sultan Abdülhamid Han Hastanesi'nin kantininde yangın

9 Sultan Abdülhamid Han Hastanesi'nin kantininde yangın

Denize düşen talihsiz adam yaşamını yitirdi

10 Denize düşen talihsiz adam yaşamını yitirdi


SIRADAKİ HABER