HaberlerSamsun Haberleri Sanayi sitelerinde kapsamlı çalışma

Sanayi sitelerinde kapsamlı çalışma - Samsun Haberleri

Tekkeköy Belediyesi ekipleri, binlerce kişinin çalıştığı sanayi sitesinde uzun ömürlü ve kapsamlı beton yol çalışmalarına aralıksız devam ediyor.

 Sanayi sitelerinde kapsamlı çalışma

Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, bölge ekonomisinin ve istihdamının kalbi sayılan sanayi siteleri içerisinde başlatılan köklü yol çalışmalarının tüm hızıyla sürdüğünü ifade etti. Togar, "62 mahallemizin neredeyse tamamında yol, kaldırım, tesis, sosyal yardım gibi farklı alanlarda ekiplerimiz çalışmalarını aralıksız yürütüyor. Bunca çalışmanın beraberinde şehrimizin ve ilçemizin ekonomisinin kalbi sayılan ve içerisinde ulusal, uluslararası ticari faaliyetler yürüten dev firmalarında bulunduğu sanayi sitelerimizde başlattığımız kapsamlı yol çalışmalarımız sürüyor" dedi.

MODERN GÖRÜNÜM

Sanayi sitelerindeki yolları tamamen yenilediklerini belirten Başkan Togar, "Senelerce sanayi sitelerimiz içerisinde gelip geçici çalışmalar yapılmış. Artık sanayilerimize uzun ömürlü, kalıcı ve tüm sorunları ortadan kaldıran planlı bir çalışma hamlesi içerisindeyiz. Büyükşehir Belediyemizin de desteği ile kanalizasyon, yağmur suyu ve içme suyu gibi alt yapı çalışmaları tamamlanan sokaklarımızın yollarını betonla kaplayarak, sanayilerimizin genel durumunu iyileştirmeye ve modern bir görünüme kavuşturmaya devam edeceğiz" diye konuştu.

SIRADAKİ HABER
}