HaberlerSamsun HaberleriYılın komedisi kırdı geçirdi

Yılın komedisi kırdı geçirdi - Samsun Haberleri

Haber Radyo Genel Yayın Yönetmeni Cumhur Kocaoğlu'nun yazıp yönettiği iki perdelik 'Neye Niyet Kime Kısmet' komedi oyunu, Borkonut Niş İş Merkezi çalışanlarına özel sahnelendi

Yılın komedisi kırdı geçirdi

Haber Radyo Genel Yayın Yönetmeni Cumhur Kocaoğlu’nun yazıp yönettiği ‘Neye Niyet Kime Kısmet’ oyunu perdelerini bu kez Borkonut Niş İş Merkezi çalışanları için açtı. Lovelet Sahnesi’nde oynanan oyunun her saniyesinde kahkahalar yükseldi. Borkonut Niş İş Merkezi çalışanlarına özel olarak sahnelenen oyunla çalışanlar da stres atmış oldu.

DESTEĞE TEŞEKKÜRLER

Oyun sonunda sahneye çıkan Yönetmen Cumhur Kocaoğlu, Borkonut Kurumsal İletişim Uzmanı Mahmut Camadan’ı sahneye davet etti. Oyunu izlemeye gelen Borkonut Niş İş Merkezi çalışanlarına katılımlarından dolayı teşekkür eden Kocaoğlu,“ Tiyatro; ne yazık ki ülkemizde zor günlerden geçiyor. Böylesine zorlu bir zamanda, bu işe zaman ayırıp, emek veren bizleri yalnız bırakmamanız, doğru yolda olduğumuzun bir göstergesi. Bu anlamda oyunumuzu izlemeye gelen tüm Borkonut Niş İş Merkezi çalışanlarına teşekkürü bir borç bilirim” şeklinde konuştu.

SIRADAKİ HABER
}