Samsun haber gazetesi
X Reklamı Kapat

Fenerbahçe'de Zlatan İbrahimovic sesleri

Gelecek sezon için yoğun bir transfer çalışmasına giren Fenerbahçe, Zlatan İbrahimovic'i alarak yılın ve son dönemin transfer bombasını patlatmak istiyor.

Fenerbahçe'de Zlatan İbrahimovic sesleri

Gelecek sezon için yoğun bir transfer çalışmasına giren Fenerbahçe, Zlatan İbrahimovic’i alarak yılın ve son dönemin transfer bombasını patlatmak istiyor. Geçtiğimiz sene Galatasaray’ın da ilgilendiği İsveçli yıldız için, Fenerbahçe’nin kesenin ağzını açacağı ve Türkiye’deki vergi avantajını kullanarak bu transferi bitirmek istediği öğrenildi. Ayrıca, özellikle Çin, ABD ve Arap ülkelerinden yoğun teklif alan Nani ile Van Persie’yi de satma kararı alan yönetimin, West Ham’da kiralık olarak oynayan Emenike ile de yolları ayırmayı düşündüğü ifade edildi. Bu üç oyuncu ile yolların ayrılması halinde elde edilecek gelirin ortalama 40 milyon Euro olacağı ifade edilirken, 40 milyon Euro gibi bir rakamı Fenerbahçe’nin kasasına koyması halinde ilk hedefin İbrahimovic olacağı ifade ediliyor.

Bilindiği gibi 35 yaşına gelen Zlatan İbrahimovic, ilerleyen yaşına rağmen PSG’de harika işler çıkarmaya devam ediyor. Bu sezon Fransa Ligi’ni açık ara şampiyon bitiren PSG’nin en çok katkı yapan isimlerinden bir tanesi olan İbrahimovic’e Çin’den ve ABD’den astronomik transfer teklifleri gelse de, yıldız oyuncunun 2 sene daha Avrupa’da oynamak istiyorum dediği biliniyor. 2 sene daha Avrupa’da oynamak isteyen Zlatan için Fenerbahçe’nin yıllık 13-14 milyon Euro gibi dudak uçuklatan bir teklif yapacağı iddia ediliyor. Bu teklife hayır dememesi beklenen yıldız golcünün, gelecek sezon Fenerbahçe’ye gelme ihtimalinin bulunduğu söyleniyor.EN ÇOK OKUNANLAR

Samsunspor Her şey sil baştan

1 Samsunspor: Her şey sil baştan

Samsunspor Samsunspor Başkanı Tutu Başarı değil biz de üzgünüz

2 Samsunspor: Samsunspor Başkanı Tutu: 'Başarı' değil biz de üzgünüz

AK Partide teşkilatlar yenileniyor

3 AK Parti'de teşkilatlar yenileniyor

Samsunspor Centilmen Samsunspor

4 Samsunspor: Centilmen Samsunspor

Samsunspor 3 hocayla 36 puan

5 Samsunspor: 3 hocayla 36 puan

Samsun Haber Samsunda iş yeri sahibi yük asansörünün altında kaldı

6 Samsun Haber: Samsun'da iş yeri sahibi yük asansörünün altında kaldı

Samsun Haber Samsun ve Adana merkezli fuhuş operasyonu

7 Samsun Haber: Samsun ve Adana merkezli fuhuş operasyonu

Ozan Tufan gözaltına alındı

8 Ozan Tufan gözaltına alındı

Samsunspor Vazgeçilmez isimler

9 Samsunspor: Vazgeçilmez isimler

Samsun Alaçamda içme suyu sorunu çözülecek

10 Samsun Alaçam'da içme suyu sorunu çözülecek


SIRADAKİ HABER