Samsun Haber: Nihat Hatipoğlu Samsunlularla buluştu

Samsun Haber: Samsun'da ilahiyatçı Prof. Dr. Nihat Hatipoğlu'nun katıldığı 'Nebinin Ayak İzleri' isimli programda konuşma yapan Vali Kaymak, 'Önceden FETÖ'cü olmayanlar ne polis ne de asker olabiliyordu. Terörle mücadele ediyorduk ancak FETÖ'cü subaylar yüzünden çok şehit verdik. 15 Temmuz'dan sonra attığımız her bomba teröristlerin sonunu getirdi' dedi.

Nihat Hatipoğlu Samsunlularla buluştu

Samsun'da Kredi ve Yurtlar Kurumu (KYK) tarafından düzenlenen ve televizyon programcısı ve YÖK Üyesi Nihat Hatipoğlu'nun da katıldığı, 'Nebinin Ayak İzleri' isimli gençlik söyleşisi Mustafa Dağıstanlı Spor Salonunda gerçekleştirildi.

İlahiler okunup dualar edilerek açılışı gerçekleşen programda konuşma yapan Samsun Valisi Osman Kaymak, 'Geçtiğimiz dönemlerde insanların adalet duygusunu sarstılar. Gençlerimiz önceden sınavları kazanıyorlardı. Ancak FETÖ'cü değilseler polis olamıyorlardı, asker olamıyorlardı. Kaymakam ve hakim olamıyorlardı. Biz terörle mücadele ediyorduk ancak maalesef FETÖ'cü subaylar yüzünden çok şehitler verdik. Ancak 15 Temmuz darbe girişiminin ardından attığımız her bomba teröristlerin sonunu getirdi ve başarılı sonuçlar aldık. Biz birbirimizi çok sevelim. Rehberimiz Kur'an ve Peygamber Efendimiz olsun. Biz bir olursak Türkiye'yi kimse dize getiremez. Amerika'nın da Avrupa'nın da korktuğu bu. Hedef küçülterek Türkiye'yi parçalama ve bölme politikası var. Burası muhabbet yeri ancak ülkenin gerçeklerini bilmek durumundasınız' diye konuştu.

Konuşmanın ardından Hatipoğlu, programa katılan öğrenciler ile dini söyleşi gerçekleştirdi. Programa Ondokuz Mayıs Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Sait Bilgiç de katıldı.EN ÇOK OKUNANLAR

(ÖZEL) Şenol Güneş'i yaralayan kişi gözaltına alındı

1 (ÖZEL) Şenol Güneş'i yaralayan kişi gözaltına alındı

Tolga Zengin: 'Sürekli anneme küfür ettiler'

2 Tolga Zengin: 'Sürekli anneme küfür ettiler'

Fenerbahçe Kulübü: 'Tolga Zengin ve Mustafa Pektemek tahrik etti'

3 Fenerbahçe Kulübü: 'Tolga Zengin ve Mustafa Pektemek tahrik etti'

Derbi, Avrupa basınında manşetlerde

4 Derbi, Avrupa basınında manşetlerde

Mezun adayları Atatürk'ün huzuruna çıktı

5 Mezun adayları Atatürk'ün huzuruna çıktı

Adana'da ahır yangını

6 Adana'da ahır yangını

Yörükler Anadolu'ya girişin bininci yılı için yola çıktı

7 Yörükler Anadolu'ya girişin bininci yılı için yola çıktı

Denizli'de trafik kazası: 3 ölü, 9 yaralı

8 Denizli'de trafik kazası: 3 ölü, 9 yaralı

Kırıkkale'de öğrenci apartında yangın

9 Kırıkkale'de öğrenci apartında yangın

Beşiktaş taraftarı takımını meşalelerle karşıladı

10 Beşiktaş taraftarı takımını meşalelerle karşıladı


SIRADAKİ HABER