Samsun haber gazetesi
X Reklamı Kapat

Galatasaray'da derbi sonrası bombalar patlıyor

Tarihinin en kötü dönemlerinden bir tanesini geçiren Galatasaray'da, gelecek sezon yapılanması son derece sancılı olacak gibi görünüyor. Özellikle sözleşmesi biten futbolcular dışında, maliyet noktasında yüksek maliyeti bulunan futbolcuların da geleceği merak ediliyor.

Galatasaray'da derbi sonrası bombalar patlıyor

Tarihinin en kötü dönemlerinden bir tanesini geçiren Galatasaray’da, gelecek sezon yapılanması son derece sancılı olacak gibi görünüyor. Özellikle sözleşmesi biten futbolcular dışında, maliyet noktasında yüksek maliyeti bulunan futbolcuların da geleceği merak ediliyor. Gelecek sezon sözleşmesi bitecek olan Hamit Altıntop’un takımdan ayrılmasına kesin gözüyle bakılırken, takımdan ayrılması beklenen tek isim olarak Altıntop gösterilmiyor. Özellikle Sabri Sarıoğlu, Umut Bulut gibi futbolcuların da gelecek sezon takımda bulunmayacağı ifade ediliyor.

Ayrıca, maliyet noktasında yüksek maliyeti bulunan Alman yıldız Podolski için de Çin’den gelen teklifleri değerlendirmek isteyen Galatasaray, bu futbolcuya gelecek teklifler için menajerlere her türlü kolaylığı sağlayacak diye ifade ediliyor. Ryan Donk için de aynı şartlar geçerliyken, Donk için gelebilecek tekliflere Galatasaray yönetiminin olumlu cevap vermesinin olası olduğu ifade ediliyor. İki isim dışında Galatasaraylı taraftarların en çok sevdiği isimlerden bir tanesi olan Sneijder için de sarı kırmızılı yönetim satış planları yapıyor. Yıldız futbolcu için gelecek teklifleri değerlendirmeye alacağı ifade edilen yönetimin, bu futbolcuların satışından kazanacağı para ile geleceğe yönelik genç yıldızlarla anlaşmak istediği ifade ediliyor. 3 isim dışında en bomba isim olarak Muslera konuşuluyor. Muslera için gelecek teklifleri reddetmesi beklenen Galatasaray yönetiminin, başarılı kaleci için gelecek transfer tekliflerine olumlu cevap verebileceği ifade ediliyor.EN ÇOK OKUNANLAR

SORUN PARA DEĞİL

1 SORUN PARA DEĞİL

Samsundaki fırıncı cinayeti katil zanlısından itiraf

2 Samsun'daki fırıncı cinayeti katil zanlısından itiraf...

Veee Samsunspordan resmi açıklama

3 Veee... Samsunspor'dan resmi açıklama

Samsunda raylı sistem yarın 1200-1800 saatleri arası ücretsiz

4 Samsun'da raylı sistem yarın 12.00-18.00 saatleri arası ücretsiz

Samsunda Marksist Leninist Komünist Partisi operasyonu 6 gözaltı

5 Samsun'da Marksist Leninist Komünist Partisi operasyonu: 6 gözaltı

Karadenizin ciğerleri yandı

6 Karadeniz'in ciğerleri yandı!

İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok Hesap verecekleri gün yakındır

7 İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok: 'Hesap verecekleri gün yakındır'

Samsunspordan gollü prova

8 Samsunspor'dan gollü prova

Samsun Cumhurbaşkanı Erdoğana hazırlanıyor

9 Samsun Cumhurbaşkanı Erdoğan'a hazırlanıyor

Yönetim Kalparla görüştü mü

10 Yönetim Kalpar'la görüştü mü?


SIRADAKİ HABER