Galatasaray'da derbi sonrası bombalar patlıyor

Tarihinin en kötü dönemlerinden bir tanesini geçiren Galatasaray'da, gelecek sezon yapılanması son derece sancılı olacak gibi görünüyor. Özellikle sözleşmesi biten futbolcular dışında, maliyet noktasında yüksek maliyeti bulunan futbolcuların da geleceği merak ediliyor.

Galatasaray'da derbi sonrası bombalar patlıyor

Tarihinin en kötü dönemlerinden bir tanesini geçiren Galatasaray’da, gelecek sezon yapılanması son derece sancılı olacak gibi görünüyor. Özellikle sözleşmesi biten futbolcular dışında, maliyet noktasında yüksek maliyeti bulunan futbolcuların da geleceği merak ediliyor. Gelecek sezon sözleşmesi bitecek olan Hamit Altıntop’un takımdan ayrılmasına kesin gözüyle bakılırken, takımdan ayrılması beklenen tek isim olarak Altıntop gösterilmiyor. Özellikle Sabri Sarıoğlu, Umut Bulut gibi futbolcuların da gelecek sezon takımda bulunmayacağı ifade ediliyor.

Ayrıca, maliyet noktasında yüksek maliyeti bulunan Alman yıldız Podolski için de Çin’den gelen teklifleri değerlendirmek isteyen Galatasaray, bu futbolcuya gelecek teklifler için menajerlere her türlü kolaylığı sağlayacak diye ifade ediliyor. Ryan Donk için de aynı şartlar geçerliyken, Donk için gelebilecek tekliflere Galatasaray yönetiminin olumlu cevap vermesinin olası olduğu ifade ediliyor. İki isim dışında Galatasaraylı taraftarların en çok sevdiği isimlerden bir tanesi olan Sneijder için de sarı kırmızılı yönetim satış planları yapıyor. Yıldız futbolcu için gelecek teklifleri değerlendirmeye alacağı ifade edilen yönetimin, bu futbolcuların satışından kazanacağı para ile geleceğe yönelik genç yıldızlarla anlaşmak istediği ifade ediliyor. 3 isim dışında en bomba isim olarak Muslera konuşuluyor. Muslera için gelecek teklifleri reddetmesi beklenen Galatasaray yönetiminin, başarılı kaleci için gelecek transfer tekliflerine olumlu cevap verebileceği ifade ediliyor.EN ÇOK OKUNANLAR

Samsun'da bankalar bu paranın peşinde

1 Samsun'da bankalar bu paranın peşinde

Samsunspor'da maaş krizi

2 Samsunspor'da maaş krizi

Oktay Kaynarca'dan ayrılık mesajı

3 Oktay Kaynarca'dan ayrılık mesajı

Başkan Yılmaz: 'Hesabım ele geçirilerek ahlaksızca paylaşımlarda bulunulmuştur'

4 Başkan Yılmaz: 'Hesabım ele geçirilerek ahlaksızca paylaşımlarda bulunulmuştur'

Sahilde kadın cesedi bulundu

5 Sahilde kadın cesedi bulundu

Sokak ortasında tecavüz dehşeti!

6 Sokak ortasında tecavüz dehşeti!

Başkan Yılmaz: 'Fenerbahçe'ye attığı gol hala hafızamda'

7 Başkan Yılmaz: 'Fenerbahçe'ye attığı gol hala hafızamda'

Samsun'da Cumhuriyet coşkusu

8 Samsun'da Cumhuriyet coşkusu

Samsun'un o markası Amerika'da tabanca sektöründe dereceye girdi

9 Samsun'un o markası Amerika'da tabanca sektöründe dereceye girdi

Samsun'da kaza! 1 ölü

10 Samsun'da kaza! 1 ölü


SIRADAKİ HABER