HaberlerŞike İddialarına Cevap

Şike İddialarına Cevap

Adana Demirspor Başkanı Sedat Sözlü, Teknik Direktör Osman Özköylü'nün istifasının açıklandığı basın toplantısında şike iddialarına da değindi.

Şike İddialarına Cevap

Yönetim kurulunun da yer aldığı toplantıda, iddia sahiplerine ispat çağrısında bulunan Adana Demirspor Başkanı Sedat Sözlü, 'Bir gazete ve internet sitesi, Adana Demirspor'u, şahsımı ve yönetim kurulunu izah edilemeyecek bir suçlama ile karşı karşıya bırakmış. Ben de bugün itibariyle avukatıma talimat verdim. Gazete kupürü ile savcılığa suç duyurusunda bulunacağım. Bunu iddia edenleri ve iddia ettirenleri ispata davet ediyorum' diye konuştu.

Sözlü, herhangi bir başarısızlıkta fırsat kollayanların kendilerini anlık tatmin edebileceklerini kaydederek, 'Allah'a şükür şerefimizle, onurumuzla burada yöneticilik yapıyoruz. Bir şeyler iyi gitmeyebilir ama kimseye de Allah'a şükür fırsat vermeyeceğiz. Biz buraya gelirken de güçlü bir yönetimle geldik, güçlü bir yönetimle de karşınıza çıkıyoruz. Allah'a şükür başımızı eğecek hiçbir şeyin altına girmedik, girmeyiz de. Ne yapıyorsak yönetim kurulu arkadaşlarımızla beraber karar veriyoruz' ifadelerini kullandı.

Göreve Adana Demirspor armasının ağırlığını bile bile geldiklerine dikkat çeken Sedat Sözlü, 'Şu formanın şerefini taşıyacak insanlarız. Farklı hesapta olan arkadaşlar çok iyi bir yapılanmanız varsa, ben daha iyi yaparım diyen varsa buyursunlar gelsinler. Daha iyisini yapacak olan arkadaşlarımıza açığız, masaya koyar yönetim kurulu arkadaşlarımızla değerlendiririz. Bunu yapanlar tarihi başarılarla dolu bu kulübe zarar veriyorlar. Belki siyaseten bize zarar vermek istemiş olabilirler. Bunu yapan hemşehrilerimiz Adana Demirspor Kulübü'ne verdikleri zararın farkında değiller' şeklinde konuştu.





SIRADAKİ HABER
}