Defne Samyeli'den fotoğraf haberlerine tepki

Ünlü sunucu Defne Samyeli, sosyal medya hesabından annesiyle olan fotoğrafını paylaşmış ve Samyeli'nin annesi Can Dündar'a benzetilmişti. Ünlü sunucu haberler alay etme boyutuna gelince tepki gösterdi.

Defne Samyeli'den fotoğraf haberlerine tepki

Defne Samyeli’nin anneler gününde paylaştığı fotoğraf, takipçileri tarafından ilginç yorumlar almıştı. Annesini gazeteci Can Dündar’a benzeten takipçiler bile oldu. Samyeli ilk başta tepkisiz kalmayı seçti ancak bu yorumlar haberleştirilince ve durum alay konusu olunca suskunluğunu bozdu. Defne Samyeli’nin konuya tepkisi şöyle:

“Bunun adı kötülük. Başka bir şey değil. Anneler Günü’nde ben de canım annemle resmimi paylaştım. Annemi Can Dündar’a benzetenler olmuş. Benzemiyor. Kaldı ki benzeyebilirdi; insan insana benzer neticede. Bundan espri üretmeye çalışan birkaç kişinin yorumuna güldük geçtik. Hatta annem “Can Dündar da dayımdır yazsaydın” dedi. Tanıyan bilir, annem öyle eleştiriye, insanların ne dediğine takılan biri değildir. Ne var ki kendini haber sitesi olarak tanımlayan ensonhaber.com’un annemin fotoğrafıyla dalga geçmeye davet kampanyası bugün işin rengini değiştirdi. Bana internet ve sosyal medya üzerinden yapılan saldırılara zerre kadar aldırmıyorum; ama ailemi hedef alan, onları rencide etmeye yönelik bu gibi girişimleri aynı hoşgörüyle karşılamam mümkün değil. İnsanları içlerindeki karanlığı baştan çıkararak dalga geçmeye davet ettiğiniz o kutsal kadın var ya.. 32 yaşında hayat arkadaşını kaybettikten sonra tüm varlığını iki evladına adamış, onlar için tam anlamıyla saçını süpürge etmiş bir anadır. Kalbindeki insan sevgisi ve bize her zaman ilham kaynağı olan gücüyle her tanıyanı kendisine hayran bırakan olağanüstü bir insandır. Benim için o dünyanın en tapılası, en güzel varlığıdır. Hakkında ‘Haydi gelin, fotoğrafına bakıp espri yapalım’ dediğiniz insan, hayatlarını mercek altına alıp paramparça etmeye pek hevesli olduğunuz ‘bir ünlü’ değildir. Aynı şey sizin annenize yapılsa ne hissederdiniz, çok merak ediyorum doğrusu. Her zaman yaptığım gibi elbette yasal haklarımızı arıyor olacağım. Ama en önemlisi, sizi Allah’a havale ediyorum.”EN ÇOK OKUNANLAR

Adana'da ahır yangını

1 Adana'da ahır yangını

Derbi, Avrupa basınında manşetlerde

2 Derbi, Avrupa basınında manşetlerde

Fenerbahçe Kulübü: 'Tolga Zengin ve Mustafa Pektemek tahrik etti'

3 Fenerbahçe Kulübü: 'Tolga Zengin ve Mustafa Pektemek tahrik etti'

Tolga Zengin: 'Sürekli anneme küfür ettiler'

4 Tolga Zengin: 'Sürekli anneme küfür ettiler'

(ÖZEL) Şenol Güneş'i yaralayan kişi gözaltına alındı

5 (ÖZEL) Şenol Güneş'i yaralayan kişi gözaltına alındı

Mezun adayları Atatürk'ün huzuruna çıktı

6 Mezun adayları Atatürk'ün huzuruna çıktı

Yörükler Anadolu'ya girişin bininci yılı için yola çıktı

7 Yörükler Anadolu'ya girişin bininci yılı için yola çıktı

Kırıkkale'de öğrenci apartında yangın

8 Kırıkkale'de öğrenci apartında yangın

Denizli'de trafik kazası: 3 ölü, 9 yaralı

9 Denizli'de trafik kazası: 3 ölü, 9 yaralı

Beşiktaş taraftarı takımını meşalelerle karşıladı

10 Beşiktaş taraftarı takımını meşalelerle karşıladı


SIRADAKİ HABER