Samsun haber gazetesi
X Reklamı Kapat

Defne Samyeli'den fotoğraf haberlerine tepki

Ünlü sunucu Defne Samyeli, sosyal medya hesabından annesiyle olan fotoğrafını paylaşmış ve Samyeli'nin annesi Can Dündar'a benzetilmişti. Ünlü sunucu haberler alay etme boyutuna gelince tepki gösterdi.

Defne Samyeli'den fotoğraf haberlerine tepki

Defne Samyeli’nin anneler gününde paylaştığı fotoğraf, takipçileri tarafından ilginç yorumlar almıştı. Annesini gazeteci Can Dündar’a benzeten takipçiler bile oldu. Samyeli ilk başta tepkisiz kalmayı seçti ancak bu yorumlar haberleştirilince ve durum alay konusu olunca suskunluğunu bozdu. Defne Samyeli’nin konuya tepkisi şöyle:

“Bunun adı kötülük. Başka bir şey değil. Anneler Günü’nde ben de canım annemle resmimi paylaştım. Annemi Can Dündar’a benzetenler olmuş. Benzemiyor. Kaldı ki benzeyebilirdi; insan insana benzer neticede. Bundan espri üretmeye çalışan birkaç kişinin yorumuna güldük geçtik. Hatta annem “Can Dündar da dayımdır yazsaydın” dedi. Tanıyan bilir, annem öyle eleştiriye, insanların ne dediğine takılan biri değildir. Ne var ki kendini haber sitesi olarak tanımlayan ensonhaber.com’un annemin fotoğrafıyla dalga geçmeye davet kampanyası bugün işin rengini değiştirdi. Bana internet ve sosyal medya üzerinden yapılan saldırılara zerre kadar aldırmıyorum; ama ailemi hedef alan, onları rencide etmeye yönelik bu gibi girişimleri aynı hoşgörüyle karşılamam mümkün değil. İnsanları içlerindeki karanlığı baştan çıkararak dalga geçmeye davet ettiğiniz o kutsal kadın var ya.. 32 yaşında hayat arkadaşını kaybettikten sonra tüm varlığını iki evladına adamış, onlar için tam anlamıyla saçını süpürge etmiş bir anadır. Kalbindeki insan sevgisi ve bize her zaman ilham kaynağı olan gücüyle her tanıyanı kendisine hayran bırakan olağanüstü bir insandır. Benim için o dünyanın en tapılası, en güzel varlığıdır. Hakkında ‘Haydi gelin, fotoğrafına bakıp espri yapalım’ dediğiniz insan, hayatlarını mercek altına alıp paramparça etmeye pek hevesli olduğunuz ‘bir ünlü’ değildir. Aynı şey sizin annenize yapılsa ne hissederdiniz, çok merak ediyorum doğrusu. Her zaman yaptığım gibi elbette yasal haklarımızı arıyor olacağım. Ama en önemlisi, sizi Allah’a havale ediyorum.”EN ÇOK OKUNANLAR

Samsunspor Teknik Direktör Özköylü Hep aynı yenilgiler

1 Samsunspor Teknik Direktör Özköylü: Hep aynı yenilgiler

Samsunsporda yenilerin hepsi oynadı

2 Samsunspor'da yenilerin hepsi oynadı

Kabus gibi

3 Kabus gibi

Samsunda esrarengiz olay

4 Samsun'da esrarengiz olay

AK Parti Samsun İl Başkanı Göksel Değişikliğin faydaları anlatılacak

5 AK Parti Samsun İl Başkanı Göksel: Değişikliğin faydaları anlatılacak

Cumhurbaşkanı Erdoğanın manevi oğlu İboya doğum günü sürprizi

6 Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın manevi oğlu İbo'ya doğum günü sürprizi

Şehit Jandarma Uzman Çavuş Muhammet Yılmaz - 117 Operasyonu

7 Şehit Jandarma Uzman Çavuş Muhammet Yılmaz - 117 Operasyonu

Terörle mücadele eden kahramanlardan, Yüksekovalı çocuklara kayak eğitimi

8 Terörle mücadele eden kahramanlardan, Yüksekovalı çocuklara kayak eğitimi

Uşakta FETÖden 25 polis tutuklandı

9 Uşak'ta FETÖ'den 25 polis tutuklandı

AK Parti Yozgat İl Başkanı Lekesiz, 2017 yatırımlarını değerlendirdi

10 AK Parti Yozgat İl Başkanı Lekesiz, 2017 yatırımlarını değerlendirdi


SIRADAKİ HABER