Gonca Vuslateri'den duygulandıran Oya Aydoğan anısı

Bu sabah hayata veda eden usta oyuncu Oya Aydoğan, sanat camiasını yasa boğdu. Aydoğan'ın yakınları sanatçıyla ilgili duygu ve düşüncelerini sosyal medya hesaplarından belirttiler.

Gonca Vuslateri'den duygulandıran Oya Aydoğan anısı

Aort damarının yırtılması sonucu hastaneye kaldırılan ve büyük bir ameliyat geçirdikten sonra uyutularak tedavi edilen ünlü oyuncu Oya Aydoğan, bu sabah yaşamını yitirdi. Ünlü oyuncunun yakınları haberi alır almaz hastaneye koştu. Pek çok ünlü isim de Aydoğan’ın ölümüyle ilgili düşüncelerini sosyal medya hesaplarından dile getirdi. Genç oyuncu Gonca Vuslateri de onlardan biriydi. Vuslateri, Aydoğan’a sevgisini ve hüznünü anlattığı bir yazıyı Instagram hesabından paylaştı.

İşte Vuslateri’nin Oya Aydoğan’la olan anısını anlattığı paylaşım:

“Antalya'da uçaktan indik... Otele gidiyoruz. Sümer abim de vardı araçta... Sohbet muhabbet, ara "senin canin mi sıkkın" dedin. "Biraz sıkkın bir an önce odama girip bi akıtmak istiyorum gözyaşlarımı Oya abla-önemli bir şey değil... Doldum bir şekilde... Endişelenme" dedim... Otele gittiğimizde, odama girip pijamalarımı giydim. Aksama daha çok vardı. 1 saat sonra kapı çaldı. Oya abla!:) elinde iki Türk kahvesi yanında likör ve lokum… "Seni çok seviyorum Gonca şöyle güzelcene çıldır da Oya ablan izlesin, ne yapayım odada yalnız yalnız öyle..." Dedin... Dakikalarca güldük... Ve kahveleri içip uzun uzuuun dertleştik... Sonra ki görüşmelerimiz hep telefonla oldu... Yeşilçam’ı, sinemayı, merak ettiğim birçok konuyu sormuştum dertleştiğimizde... Nasihatlerin hala kulağımda. Seni çok sevdi bu ülke. Sıcacık gülüşün... Bakisin... Açık sözlülüğün.. Seni sevmeyen yoktu... Oya ablam... Oya ablamız... Oğul bizlere emanet. Gözün arkada kalmasın. Başımız sağ olsun. Allah rahmet eylesin. Toprağına nurlar yağsın..."EN ÇOK OKUNANLAR

CHP Samsun İl Başkanı Tufan Akcagöz: 'Fikirlerine çok ihtiyacımız var'

1 CHP Samsun İl Başkanı Tufan Akcagöz: 'Fikirlerine çok ihtiyacımız var'

Nişanlısı ayrılınca tüfekle ateş açtı

2 Nişanlısı ayrılınca tüfekle ateş açtı

Psikolojik yorgunluk

3 Psikolojik yorgunluk...

Bosnalı aileye film gibi gasp şoku

4 Bosnalı aileye film gibi gasp şoku

SAMSUN TEK TEK TOPLUYOR

5 SAMSUN TEK TEK TOPLUYOR

Alüminyum fabrikasında yangın:2 yaralı

6 Alüminyum fabrikasında yangın:2 yaralı

İstanbul'da korkutan yangında can pazarı

7 İstanbul'da korkutan yangında can pazarı

Samsunspor'da sakatlık şoku

8 Samsunspor'da sakatlık şoku

Ankara'da trafik kazası: 3 yaralı

9 Ankara'da trafik kazası: 3 yaralı

Erzurumlular balon futbolu ile stres atıyor

10 Erzurumlular balon futbolu ile stres atıyor


SIRADAKİ HABER