HaberlerSamsunspor için kader haftası

Samsunspor için kader haftası

Samsunspor yönetimi, bu hafta yapacağı görüşmelerle hem kendilerinin, hem de teknik direktör konusunda kararlarını verecek.

Samsunspor için kader haftası

Samsunspor yönetimi, bu hafta yapacağı görüşmelerle hem kendilerinin, hem de teknik direktör konusunda kararlarını verecek. Başkan Erkurt Tutu ve kurmaylarının hafta boyunca bir çok görüşme yapacağı öğrenildi

10 MİLYON LİRA ARANIYOR
PTT 1. Ligi'ne flaş bir giriş yapan ancak Süper Lig vivesi alamayan Samsunspor'u, kritik günler bekliyor. Başkan Erkurt Tutu ve kurmayları bu hafta içi yapacağı görüşmelerle ilk olarak kendi kaderlerini belirleyecek. Önümüzdeki sezon için yaklaşık 10 milyon liraya ihtiyacı olan yönetim, bu parayı bulabilecek bir kaynak oluşturursa, görevine devam etmeyi düşünüyor. Ancak bu gelir sağlanamazsa, o zaman olası bir olağanüstü genel kurul kararı alınabilir.

TEKNİK DİREKTÖR VE YASAK
Bununla birlikte teknik direktör konusunun da bir an önce netleşmesi gerekiyor. Engin Korukır'la bir yıl daha sözleşmesi bulunan yönetimin, kendi kararlarıın verdikten sonra bu konuyu da netleştirmesi gerekiyor. Kulübün önünde bir transfer dönemi daha ceza bulunması ise en önemli sorunların başında geliyor. Taraftarlar da, yönetimin kararını merakla beklerken, bu hafta içi yapılacak bir çok önemli görüşmenin ardından Samsunspor'un kaderi belirlenecek.

Selçuk KAYA

SIRADAKİ HABER
}