Avrupa estetiği Hayati Akbaş'tan öğrenecek

Türkiye'de ve Avrupa'da yayın yapan bazı TV kanalları Özel FBM Tıp Merkezi'nde estetik konusunda çekimlerini tamamladı.

Avrupa estetiği Hayati Akbaş'tan öğrenecek

2 gün boyunca Samsun’daki Özel FBM Estetik Kliniği’nde Doç. Dr. Hayati Akbaş ile çekimlerini gerçekleştiren Euro D ve TV 2 televizyon kanalları pazartesi gününden itibaren estetik konularını yayınlayacaklar.

Goji Medya Grup yapım şirketi bünyesinde özellikle Avrupa’da yayın yapan Euro D kanalında sunuculuğunu Burcu Sarıca’nın yaptı hafta için her gün 09.20’de, Cumartesi günü de 14.20’de yayınlanacak olan ‘İyilik Sağlık’ programında ve Türkiye ve Avrupa’da yayın yapan TV 2 kanalında da haftanın 7 günü 10.00-12.00 saatleri arasında yayınlanacak olan ‘Çook Yaşa’ programlarında Özel FBM Tıp Merkezi Estetik Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Uzmanı Doç.Dr. Hayati Akbaş, estetik ile ilgili birikimlerini anlatmak için ekran karşısına geçti.

Çekimler öncesi konuşan Estetik Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Uzmanı Doç. Dr. Hayati Akbaş, “İstanbul’dan Euro D ekibinden arkadaşlar hem Samsun’un güzelliklerini çekmek, hem de estetik alanında bizim kliniğimizde çekim yapmak için geldiler. 2 gün boyunca çekimler yaptılar. Burada Avrupa’daki gurbetçilerimizin Samsun’u daha iyi tanımaları, özellikle estetik cerrahi alanında Samsun’un pozisyonunu daha iyi anlamak adına güzel çekimler yapıldı. Pazartesi gününden itibaren her gün Euro D’de yayınlanan ‘İyilik Sağlık’ programı artık Samsun’dan bahsedecek. Türkiye’deki ve özellikle gurbetteki insanlarımız bizi her gün izleyecekler. Ben programın yapımcısı ve TV kanalına teşekkür ediyorum” dedi.

Euro D kanalındaki İyilik Sağlık programın Sunucusu Burcu Sarıca, “Bizde doktorumuz Hayati Akbaş’ı ve bu kliniği tanıtmaktan onur duyuyoruz. Bundan sonra pazartesinden itibaren saat 09.20’de Hayati Akbaş hocamızın yaptığı özel tekniklerle çok özel operasyonları takip edebilecekler. Bütün izleyicilerimizi hafta içi her gün 09.20’de, cumartesi günü de 14.20’de ekranların başında bekliyoruz” diye konuştu.

Samsun ile ilgili güzel görüntüler aldığını ifade eden Goji Medya Grup Yapımcısı Suzan Ugan, “Goji Medya Grup olarak TV 2’deki ‘Çook Yaşa’ programın çekimleri için de geldik. Hayati Akbaş hocamız her hafta bize canlı yayına geliyordu bu seferde biz ona geldik. Burada çekimlerimizi tamamladık. Haftanın 7 günü TV 2 programında 10.00-12.00 arası hocamızın estetik ile ilgili bilgilendirmelerini izleyicilerimiz izleyecekler. Samsun ile ilgili çok güzel görüntüler aldık” şeklinde konuştu.EN ÇOK OKUNANLAR

Samsunspor'a 1 Milyon 175 Bin TL

1 Samsunspor'a 1 Milyon 175 Bin TL

Türk Kardashian Samsunlu çıktı!

2 Türk Kardashian Samsunlu çıktı!

Samsun'da kar kalınlığı 20 santimetreyi buldu!

3 Samsun'da kar kalınlığı 20 santimetreyi buldu!

Samsunspor için 2 gün daha bekleyecekler

4 Samsunspor için 2 gün daha bekleyecekler

19 Mayıs sözünü tuttu

5 19 Mayıs sözünü tuttu

Kocaeli'nden Samsunspor'a anlamlı bağış

6 Kocaeli'nden Samsunspor'a anlamlı bağış

Samsunspor'un rakibi Atakum

7 Samsunspor'un rakibi Atakum

Samsunspor Sportif Direktörü Zeren: 'Yönetim bir an önce oluşmalı'

8 Samsunspor Sportif Direktörü Zeren: 'Yönetim bir an önce oluşmalı'

Babasını, boğazını keserek öldürdü

9 Babasını, boğazını keserek öldürdü

Samsun'da otomobil takla attı: 1 yaralı

10 Samsun'da otomobil takla attı: 1 yaralı


SIRADAKİ HABER