Samsunspor'u şikayet ettiler

Sözleşmesi devam eden Hasan Kılıç, Murat Gürbüzerol ve N'idaye ile 31 Mayıs'ta mukavelesi bitecek olan Galin Ivanov'un paralarını alamadıkları gerekçesiyle Türkiye Futbol Federasyonu ve UEFA'ya başvuru yaptıkları öğrenildi.

Samsunspor'u şikayet ettiler

Sözleşmesi devam eden Hasan Kılıç, Murat Gürbüzerol ve N'idaye ile 31 Mayıs'ta mukavelesi bitecek olan Galin Ivanov'un paralarını alamadıkları gerekçesiyle Türkiye Futbol Federasyonu ve UEFA'ya başvuru yaptıkları öğrenildi. Bazı futbolcuların da hazırlık içerisinde oldukları ileri sürülürken yönetim, başvuru tarihinden itibaren 1 ay içerisinde ödeme yapmaz ise futbolcular serbest kalacak

BÜYÜK KAYIP YAŞANACAK

Samsunspor'da korkulan oldu ve bazı futbolcuların Türkiye Futbol Federasyonu'na başvurduğu öğrenildi. Yeni sezon öncesi transfer yasağının yanında ödenmesi gereken futbolcu alacakları nedeniyle sıkıntılı süreç yaşayan Kırmızı-Beyazlı kulüp, beklenen tehlike ile karşı karşıya kaldı.

Sözleşmesi devam eden futboculardan Hasan Kılıç, Murat Gürbüzerol ile N'diaye'nin yanı sıra bazı isimlerinde paralarını alamadıkları gerekçesiyle Türkiye Futbol Federasyonu'na ve UEFA'ya başvurduğu ortaya çıktı. Sözleşmesi 31 Mayıs 2016 tarihi itibariyle sona erecek olan Galin Ivanov'un da aynı yolu izleyerek alacakları için başvuru yaptığı ileri sürüldü.

YÖNETİM ÖDEME YAPACAK MI?

Samsunspor Kulübü, Murat Gürbüzerol, Hasan Kılıç ve N'diaye'nin alacaklarını başvuru tarihinden itibaren en geç 1 ay içerisinde ödemek mecburiyetinde. Aksi taktirde 3 futbolcuda serbest kalacak. Yine bazı futbolcularında federasyona başvuru hazırlığında olduğu iddia edildi. Kırmızı-Beyazlı ekip, çok zor bir süreç yaşanırken yöneticilerin ise oyuncuların serbest kalmalarına izin verip vermeyeceği ise merak konusu. Öte yandan Samsunspor'da çok sayıda oyuncunun geçen yıldan alacağının kaldığı öğrenildi. Yönetimin, federasyona şikayet eden oyunculara ödeme yapması durumunda, huzursuzluk yaşanmaması için diğerlerinin alacaklarınıda vermek zorunda.

Muhammet ÇAVUŞOĞLU

 EN ÇOK OKUNANLAR

Samsun'da feci kaza, 3'ü ağır 4 yaralı

1 Samsun'da feci kaza, 3'ü ağır 4 yaralı

Trafik kazasında ehliyetsiz motosiklet sürücüsü hayatını kaybetti

2 Trafik kazasında ehliyetsiz motosiklet sürücüsü hayatını kaybetti

Eski polis memuru kapısı içeriden kilitlenen evde yanarak can verdi

3 Eski polis memuru kapısı içeriden kilitlenen evde yanarak can verdi

Metro istasyonunun yakınında yangın çıktı, seferler durduruldu

4 Metro istasyonunun yakınında yangın çıktı, seferler durduruldu

Sahte altın dolandırıcıları suçüstü yakalandı

5 Sahte altın dolandırıcıları suçüstü yakalandı

Ölüm kavşağında yine kaza

6 Ölüm kavşağında yine kaza

Eski İl Emniyet Müdürü Metin Seyfi Sazak serbest bırakıldı

7 Eski İl Emniyet Müdürü Metin Seyfi Sazak serbest bırakıldı

İki arkadaş aynı motosiklette can verdi

8 İki arkadaş aynı motosiklette can verdi

Karabük'te orman yangını kısmen kontrol altına alındı

9 Karabük'te orman yangını kısmen kontrol altına alındı

Bilim, sanat ve iş dünyasının kalbi Uşak'ta atacak

10 Bilim, sanat ve iş dünyasının kalbi Uşak'ta atacak


SIRADAKİ HABER