Samsun haber gazetesi
X Reklamı Kapat

Samsunspor'u şikayet ettiler

Sözleşmesi devam eden Hasan Kılıç, Murat Gürbüzerol ve N'idaye ile 31 Mayıs'ta mukavelesi bitecek olan Galin Ivanov'un paralarını alamadıkları gerekçesiyle Türkiye Futbol Federasyonu ve UEFA'ya başvuru yaptıkları öğrenildi.

Samsunspor'u şikayet ettiler

Sözleşmesi devam eden Hasan Kılıç, Murat Gürbüzerol ve N'idaye ile 31 Mayıs'ta mukavelesi bitecek olan Galin Ivanov'un paralarını alamadıkları gerekçesiyle Türkiye Futbol Federasyonu ve UEFA'ya başvuru yaptıkları öğrenildi. Bazı futbolcuların da hazırlık içerisinde oldukları ileri sürülürken yönetim, başvuru tarihinden itibaren 1 ay içerisinde ödeme yapmaz ise futbolcular serbest kalacak

BÜYÜK KAYIP YAŞANACAK

Samsunspor'da korkulan oldu ve bazı futbolcuların Türkiye Futbol Federasyonu'na başvurduğu öğrenildi. Yeni sezon öncesi transfer yasağının yanında ödenmesi gereken futbolcu alacakları nedeniyle sıkıntılı süreç yaşayan Kırmızı-Beyazlı kulüp, beklenen tehlike ile karşı karşıya kaldı.

Sözleşmesi devam eden futboculardan Hasan Kılıç, Murat Gürbüzerol ile N'diaye'nin yanı sıra bazı isimlerinde paralarını alamadıkları gerekçesiyle Türkiye Futbol Federasyonu'na ve UEFA'ya başvurduğu ortaya çıktı. Sözleşmesi 31 Mayıs 2016 tarihi itibariyle sona erecek olan Galin Ivanov'un da aynı yolu izleyerek alacakları için başvuru yaptığı ileri sürüldü.

YÖNETİM ÖDEME YAPACAK MI?

Samsunspor Kulübü, Murat Gürbüzerol, Hasan Kılıç ve N'diaye'nin alacaklarını başvuru tarihinden itibaren en geç 1 ay içerisinde ödemek mecburiyetinde. Aksi taktirde 3 futbolcuda serbest kalacak. Yine bazı futbolcularında federasyona başvuru hazırlığında olduğu iddia edildi. Kırmızı-Beyazlı ekip, çok zor bir süreç yaşanırken yöneticilerin ise oyuncuların serbest kalmalarına izin verip vermeyeceği ise merak konusu. Öte yandan Samsunspor'da çok sayıda oyuncunun geçen yıldan alacağının kaldığı öğrenildi. Yönetimin, federasyona şikayet eden oyunculara ödeme yapması durumunda, huzursuzluk yaşanmaması için diğerlerinin alacaklarınıda vermek zorunda.

Muhammet ÇAVUŞOĞLU

 EN ÇOK OKUNANLAR

SORUN PARA DEĞİL

1 SORUN PARA DEĞİL

Samsundaki fırıncı cinayeti katil zanlısından itiraf

2 Samsun'daki fırıncı cinayeti katil zanlısından itiraf...

Veee Samsunspordan resmi açıklama

3 Veee... Samsunspor'dan resmi açıklama

Samsunda raylı sistem yarın 1200-1800 saatleri arası ücretsiz

4 Samsun'da raylı sistem yarın 12.00-18.00 saatleri arası ücretsiz

İyi seyirler

5 İyi seyirler...

Karadenizin ciğerleri yandı

6 Karadeniz'in ciğerleri yandı!

Samsunda Marksist Leninist Komünist Partisi operasyonu 6 gözaltı

7 Samsun'da Marksist Leninist Komünist Partisi operasyonu: 6 gözaltı

Samsun Cumhurbaşkanı Erdoğana hazırlanıyor

8 Samsun Cumhurbaşkanı Erdoğan'a hazırlanıyor

Samsunspordan gollü prova

9 Samsunspor'dan gollü prova

İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok Hesap verecekleri gün yakındır

10 İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok: 'Hesap verecekleri gün yakındır'


SIRADAKİ HABER