Samsunspor'u şikayet ettiler

Sözleşmesi devam eden Hasan Kılıç, Murat Gürbüzerol ve N'idaye ile 31 Mayıs'ta mukavelesi bitecek olan Galin Ivanov'un paralarını alamadıkları gerekçesiyle Türkiye Futbol Federasyonu ve UEFA'ya başvuru yaptıkları öğrenildi.

Samsunspor'u şikayet ettiler

Sözleşmesi devam eden Hasan Kılıç, Murat Gürbüzerol ve N'idaye ile 31 Mayıs'ta mukavelesi bitecek olan Galin Ivanov'un paralarını alamadıkları gerekçesiyle Türkiye Futbol Federasyonu ve UEFA'ya başvuru yaptıkları öğrenildi. Bazı futbolcuların da hazırlık içerisinde oldukları ileri sürülürken yönetim, başvuru tarihinden itibaren 1 ay içerisinde ödeme yapmaz ise futbolcular serbest kalacak

BÜYÜK KAYIP YAŞANACAK

Samsunspor'da korkulan oldu ve bazı futbolcuların Türkiye Futbol Federasyonu'na başvurduğu öğrenildi. Yeni sezon öncesi transfer yasağının yanında ödenmesi gereken futbolcu alacakları nedeniyle sıkıntılı süreç yaşayan Kırmızı-Beyazlı kulüp, beklenen tehlike ile karşı karşıya kaldı.

Sözleşmesi devam eden futboculardan Hasan Kılıç, Murat Gürbüzerol ile N'diaye'nin yanı sıra bazı isimlerinde paralarını alamadıkları gerekçesiyle Türkiye Futbol Federasyonu'na ve UEFA'ya başvurduğu ortaya çıktı. Sözleşmesi 31 Mayıs 2016 tarihi itibariyle sona erecek olan Galin Ivanov'un da aynı yolu izleyerek alacakları için başvuru yaptığı ileri sürüldü.

YÖNETİM ÖDEME YAPACAK MI?

Samsunspor Kulübü, Murat Gürbüzerol, Hasan Kılıç ve N'diaye'nin alacaklarını başvuru tarihinden itibaren en geç 1 ay içerisinde ödemek mecburiyetinde. Aksi taktirde 3 futbolcuda serbest kalacak. Yine bazı futbolcularında federasyona başvuru hazırlığında olduğu iddia edildi. Kırmızı-Beyazlı ekip, çok zor bir süreç yaşanırken yöneticilerin ise oyuncuların serbest kalmalarına izin verip vermeyeceği ise merak konusu. Öte yandan Samsunspor'da çok sayıda oyuncunun geçen yıldan alacağının kaldığı öğrenildi. Yönetimin, federasyona şikayet eden oyunculara ödeme yapması durumunda, huzursuzluk yaşanmaması için diğerlerinin alacaklarınıda vermek zorunda.

Muhammet ÇAVUŞOĞLU

 EN ÇOK OKUNANLAR

Samsun'da futbol sahalarında görülmemiş olay

1 Samsun'da futbol sahalarında görülmemiş olay

Samsunspor Teknik Direktörü Durmuş: 'Hakem 3 puanımızı çaldı'

2 Samsunspor Teknik Direktörü Durmuş: 'Hakem 3 puanımızı çaldı'

Boluspor taraftarından büyük ayıp

3 Boluspor taraftarından büyük ayıp

Samsun Diş Hastanesi'nden Türkiye'de bir ilk

4 Samsun Diş Hastanesi'nden Türkiye'de bir ilk

Samsunspor'a ceza kapıda

5 Samsunspor'a ceza kapıda

11 dakikalık resital

6 11 dakikalık resital

Kızılırmak'ta kaybolan gencin cesedine ulaşıldı

7 Kızılırmak'ta kaybolan gencin cesedine ulaşıldı

Devletin güler yüzü Selin Kaymakam

8 Devletin güler yüzü Selin Kaymakam

Ayite sürprizi kötü bitti

9 Ayite sürprizi kötü bitti

Sportif Direktör Zeren: 'Abdulkadir Bitigen bu yarayı bilerek verdi'

10 Sportif Direktör Zeren: 'Abdulkadir Bitigen bu yarayı bilerek verdi'


SIRADAKİ HABER