Samsun haber gazetesi
X Reklamı Kapat

Herkes Samsunspor yönetimine hak verecek

Kırmızı-Beyazlı yönetim suskunluğunu bozarken Başkanvekili Rüştü Araboğlu, 'TFF'ye başvuran hiç bir futbolcuyu bırakma niyetinde değiliz. Sorumluluğumuzun farkındayız. Elde olan tüm imkanlarımızla seferber olduk' dedi.

Herkes Samsunspor yönetimine hak verecek

Kırmızı-Beyazlı yönetim suskunluğunu bozarken Başkanvekili Rüştü Araboğlu, "TFF'ye başvuran hiç bir futbolcuyu bırakma niyetinde değiliz. Sorumluluğumuzun farkındayız. Elde olan tüm imkanlarımızla seferber olduk. Kamuoyuna zaman zaman bilgi vermekte geciktiğimizin farkındayız. Ancak bunu telafi edeceğiz. Herkes ne yaptığımızı anlayınca bize hak verecektir" dedi

SORUMLULUĞUMUZUN FARKINDAYIZ
Samsunspor Yönetim Kurulu, suskunluğunu bozdu. Başkanvekili Rüştü Araboğlu, yönetim olarak kritik süreçte yaptıkları çalışmalarla ilgili açıklamalarda bulundu. N'diaye'nin borcunun ödendiğini dile getiren Araboğlu, alacağı için Türkiye Futbol Federasyonu'na başvuran oyuncularıda bırakma niyetinde olmadıklarını vurguladı. TFF'ye başvuran futbolcularla ilgili yönetim olarak yoğun çalışma içerisinde olduklarını belirten Rüştü Araboğlu, "Hiç birini bırakma niyetinde değiliz. Yoğun çaba içerisindeyiz. Paralarını ödeyerek Samsunspor'da kalmalarını sağlayacağız. Ayrıca diğer oyunculara ödemeler konusunda da çalışmalarımız devam ediyor" dedi.

HERKES BİZE HAK VERECEKTİR
Yönetim olarak sorumluluklarının bilincinde olduklarını vurgulayan Rüştü Araboğlu, "Personelin 1 aylık ücretini ödedik. Ayrıca 31 Mayıs'Ta
SGK borcu yapılandırılması bozuluyordu. Bunun için kendi aramızda çok hızlı çalışma yaparak ödemeyi gerçekleştirdik ve yapılandırılmanın bozulmasını önledik. Samsunspor bizim için Samsun'un en büyük markası olmasının dışında aynı zamanda bu takımın taraftarıyız. Elde olan tüm imkanlarımızla, başta başkanımız olmak üzere tüm yönetim kurulu seferber oldu. Kamuoyuna zaman zaman bilgi vermekte geciktiğimizin farkındayız. Ancak bunu telafi edeceğiz. Herkeste ne yaptığımızı anlayınca bize hak verecektir" dedi.

Muhammet ÇAVUŞOĞLU

 EN ÇOK OKUNANLAR

Samsun Haber Samsunlu şehidin evinde yas var

1 Samsun Haber: Samsunlu şehidin evinde yas var!

Samsunspor Başkanı Tutu Ankarada

2 Samsunspor Başkanı Tutu Ankara'da

Samsunspor Samsunspor 3 ayrı konudan PFDKya sevk edildi

3 Samsunspor: Samsunspor 3 ayrı konudan PFDK'ya sevk edildi

Şehit özel harekat polisinin evine ateş düştü

4 Şehit özel harekat polisinin evine ateş düştü

Samsunspor Göksu Kafa kafaya çarpışmışız

5 Samsunspor: Göksu: Kafa kafaya çarpışmışız

Öyle kolay olmadı

6 Öyle kolay olmadı...

Samsunspor 26 sezon sonra en kötü Samsun

7 Samsunspor: 26 sezon sonra en kötü Samsun

Samsun Haber Şehidimiz Samsuna uğurlandı

8 Samsun Haber: Şehidimiz Samsun'a uğurlandı

Teröristler yol kesip araç yaktı İşte o anlar

9 Teröristler yol kesip araç yaktı! İşte o anlar...

Fındık Fındıkta rekolte savaşları başladı

10 Fındık: Fındıkta rekolte savaşları başladı


SIRADAKİ HABER