HaberlerHerkes Samsunspor yönetimine hak verecek

Herkes Samsunspor yönetimine hak verecek

Kırmızı-Beyazlı yönetim suskunluğunu bozarken Başkanvekili Rüştü Araboğlu, 'TFF'ye başvuran hiç bir futbolcuyu bırakma niyetinde değiliz. Sorumluluğumuzun farkındayız. Elde olan tüm imkanlarımızla seferber olduk' dedi.

Herkes Samsunspor yönetimine hak verecek

Kırmızı-Beyazlı yönetim suskunluğunu bozarken Başkanvekili Rüştü Araboğlu, "TFF'ye başvuran hiç bir futbolcuyu bırakma niyetinde değiliz. Sorumluluğumuzun farkındayız. Elde olan tüm imkanlarımızla seferber olduk. Kamuoyuna zaman zaman bilgi vermekte geciktiğimizin farkındayız. Ancak bunu telafi edeceğiz. Herkes ne yaptığımızı anlayınca bize hak verecektir" dedi

SORUMLULUĞUMUZUN FARKINDAYIZ
Samsunspor Yönetim Kurulu, suskunluğunu bozdu. Başkanvekili Rüştü Araboğlu, yönetim olarak kritik süreçte yaptıkları çalışmalarla ilgili açıklamalarda bulundu. N'diaye'nin borcunun ödendiğini dile getiren Araboğlu, alacağı için Türkiye Futbol Federasyonu'na başvuran oyuncularıda bırakma niyetinde olmadıklarını vurguladı. TFF'ye başvuran futbolcularla ilgili yönetim olarak yoğun çalışma içerisinde olduklarını belirten Rüştü Araboğlu, "Hiç birini bırakma niyetinde değiliz. Yoğun çaba içerisindeyiz. Paralarını ödeyerek Samsunspor'da kalmalarını sağlayacağız. Ayrıca diğer oyunculara ödemeler konusunda da çalışmalarımız devam ediyor" dedi.

HERKES BİZE HAK VERECEKTİR
Yönetim olarak sorumluluklarının bilincinde olduklarını vurgulayan Rüştü Araboğlu, "Personelin 1 aylık ücretini ödedik. Ayrıca 31 Mayıs'Ta
SGK borcu yapılandırılması bozuluyordu. Bunun için kendi aramızda çok hızlı çalışma yaparak ödemeyi gerçekleştirdik ve yapılandırılmanın bozulmasını önledik. Samsunspor bizim için Samsun'un en büyük markası olmasının dışında aynı zamanda bu takımın taraftarıyız. Elde olan tüm imkanlarımızla, başta başkanımız olmak üzere tüm yönetim kurulu seferber oldu. Kamuoyuna zaman zaman bilgi vermekte geciktiğimizin farkındayız. Ancak bunu telafi edeceğiz. Herkeste ne yaptığımızı anlayınca bize hak verecektir" dedi.

Muhammet ÇAVUŞOĞLU

 

SIRADAKİ HABER
}