Herkes Samsunspor yönetimine hak verecek

Kırmızı-Beyazlı yönetim suskunluğunu bozarken Başkanvekili Rüştü Araboğlu, 'TFF'ye başvuran hiç bir futbolcuyu bırakma niyetinde değiliz. Sorumluluğumuzun farkındayız. Elde olan tüm imkanlarımızla seferber olduk' dedi.

Herkes Samsunspor yönetimine hak verecek

Kırmızı-Beyazlı yönetim suskunluğunu bozarken Başkanvekili Rüştü Araboğlu, "TFF'ye başvuran hiç bir futbolcuyu bırakma niyetinde değiliz. Sorumluluğumuzun farkındayız. Elde olan tüm imkanlarımızla seferber olduk. Kamuoyuna zaman zaman bilgi vermekte geciktiğimizin farkındayız. Ancak bunu telafi edeceğiz. Herkes ne yaptığımızı anlayınca bize hak verecektir" dedi

SORUMLULUĞUMUZUN FARKINDAYIZ
Samsunspor Yönetim Kurulu, suskunluğunu bozdu. Başkanvekili Rüştü Araboğlu, yönetim olarak kritik süreçte yaptıkları çalışmalarla ilgili açıklamalarda bulundu. N'diaye'nin borcunun ödendiğini dile getiren Araboğlu, alacağı için Türkiye Futbol Federasyonu'na başvuran oyuncularıda bırakma niyetinde olmadıklarını vurguladı. TFF'ye başvuran futbolcularla ilgili yönetim olarak yoğun çalışma içerisinde olduklarını belirten Rüştü Araboğlu, "Hiç birini bırakma niyetinde değiliz. Yoğun çaba içerisindeyiz. Paralarını ödeyerek Samsunspor'da kalmalarını sağlayacağız. Ayrıca diğer oyunculara ödemeler konusunda da çalışmalarımız devam ediyor" dedi.

HERKES BİZE HAK VERECEKTİR
Yönetim olarak sorumluluklarının bilincinde olduklarını vurgulayan Rüştü Araboğlu, "Personelin 1 aylık ücretini ödedik. Ayrıca 31 Mayıs'Ta
SGK borcu yapılandırılması bozuluyordu. Bunun için kendi aramızda çok hızlı çalışma yaparak ödemeyi gerçekleştirdik ve yapılandırılmanın bozulmasını önledik. Samsunspor bizim için Samsun'un en büyük markası olmasının dışında aynı zamanda bu takımın taraftarıyız. Elde olan tüm imkanlarımızla, başta başkanımız olmak üzere tüm yönetim kurulu seferber oldu. Kamuoyuna zaman zaman bilgi vermekte geciktiğimizin farkındayız. Ancak bunu telafi edeceğiz. Herkeste ne yaptığımızı anlayınca bize hak verecektir" dedi.

Muhammet ÇAVUŞOĞLU

 EN ÇOK OKUNANLAR

Samsun'da tramvay araca çarptı: 1 yaralı

1 Samsun'da tramvay araca çarptı: 1 yaralı

AK Parti'li Şahin, Kılıçdaroğlu'na yüklendi

2 AK Parti'li Şahin, Kılıçdaroğlu'na yüklendi

Kızılcahamam Emniyetinden zehir tacirlerine ağır darbe

3 Kızılcahamam Emniyetinden zehir tacirlerine ağır darbe

İznik'te şüpheli ölüm

4 İznik'te şüpheli ölüm

Jeotermal Kaynaklı Belediyeler Birliği toplantısı Kuşadası'nda yapıldı

5 Jeotermal Kaynaklı Belediyeler Birliği toplantısı Kuşadası'nda yapıldı

Düzce Üniversitesi öğrencileri madalyaya doymuyor

6 Düzce Üniversitesi öğrencileri madalyaya doymuyor

Bakan Taşlı çocukların bayramını kutladı

7 Bakan Taşlı çocukların bayramını kutladı

Kadına yönelik şiddet ile mücadele eğitimi verildi

8 Kadına yönelik şiddet ile mücadele eğitimi verildi

Keskin'den 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı mesajı

9 Keskin'den 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı mesajı

Peyzaj mimarlarının sorunlarına değinildi

10 Peyzaj mimarlarının sorunlarına değinildi


SIRADAKİ HABER