HaberlerSamsun'dan 9 hakem o listede

Samsun'dan 9 hakem o listede

Türkiye Basketbol Federasyonu Merkez Hakem Kurulu, 2016-20107 sezonunda düdük çalacak hakemleri açıkladı. Samsun bölgesinden 9 hakem listede yer aldı.

Samsun'dan 9 hakem o listede

Türkiye Basketbol Federasyonu Merkez Hakem Kurulu, 2016-2017 sezonunda düdük çalacak hakemleri açıkladı. Samsun bölgesinden 9 hakem listede yer aldı.

Türkiye Basketbol Federasyonu Merkez Hakem Kurulu, 2016-2017 sezonunda görev yapacak hakem ve hakem gözlemcilerini açıkladı. Federasyonun resmi internet sitesinden yapılan açıklamada Samsun bölgesinden de 9 hakem yer aldı. A Klasman Ali Şakacı ve Alper Özgök, B Klasman Taner İbin, Çağkan Ertürk, Ali Cihan Yıldırım ve Nihat Çetin ile C Klasman Emir Can Özkan, Cihan Ceylan ile Mustafa Albayrak, önümüzdeki sezon maçlarında görev yapacak. Hakemler ilerleyen günlerde açıklanacak seminerlerde yeni sezon öncesi kampa girecek. Öte yandan federasyon yeni bir yapılanmaya giderken artık müsabakalarda hakem gözlemcileri de olacak. Ancak şu anda Samsun bölgesinden herhangi bir isim hakem gözlemcisi olarak açıklanmadı.

Selçuk KAYA

SIRADAKİ HABER
}