HaberlerSamsun haberleri - Başkan Yılmaz'dan birlik vurgusu

Samsun haberleri - Başkan Yılmaz'dan birlik vurgusu

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, AK Parti Samsun İl Başkanlığı tarafından Yakakent ilçesinde düzenlenen iftar programına katıldı. Vatandaşlarla oruç açan Başkan Yılmaz, şehitleri minnetle anarak, birlik ve beraberliğin bozulmaması için dua etti.

Samsun haberleri - Başkan Yılmaz'dan birlik vurgusu

Samsun haberleri - İlçenin Cumhuriyet Meydanı'nda düzenlenen toplu iftar programına Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, AK Parti Samsun İl Başkanı Muharrem Göksel, Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Coşkun Öncel, Yakakent Belediye Başkanı Hüseyin Kıyma, Büyükşehir Belediye Meclis Başkan Vekili Turan Çakır, AK Parti Grup Başkanvekili Nihat Soğuk, AK Parti İlçe Başkanı Sefer Tek, Samsun İl Gençlik Kolları Başkanı Caner Göktepe, parti yönetim kurulu üyeleri, belediye meclis üyeleri, şehit ve gazi yakınları ile çok sayıda vatandaş katıldı.
İftar sonrası ilçe halkına hitap eden Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, Ramazan ayının güzel geçtiğin söyledi. Başkan Yılmaz, 'Yakakentli kardeşlerimizde, hemşerilerimizde bir güzellik var. Bu güzellik Ramazan ayı ile de bütünleşince de adeta içimizi ısıtan bir sıcaklığa dönüştü. Bu sıcaklığı yüreğimde hissettiğimi söylemek istiyorum. Allah hepinizden razı olsun. İnşallah önümüzdeki sene ve senelerde de Allah ömür verdiği sürece birlikte olacağız' dedi.

'ALLAH BUNLARIN BELASINI MUTLAKA VERECEKTİR'
'Biz büyük bir aileyiz. Allah bu birliğimizi ve beraberliğimizi daim kılsın' diyen Başkan Yılmaz, 'Memleketimizin, devletimizin başında terör belası var. Bu bela Ramazan demiyor, oruç demiyor, ibadet saati demiyor, cami demiyor, mescit demiyor. Her yerde haince saldırılar yapıyor. Ana kuzusu askerimizi, polisimizi şehit ediyor. Allah bunu yapanlardan hesabını mutlaka soracaktır. Bunların belasını mutlaka verecektir. Bu güzel Ramazan akşamı saadetimizi, huzurumuzu yüreğimizde hissederken, Doğu ve Güneydoğu'da bu terör belası ile mücadele ederken şehir olan polisimizi, askerimizi minnetle ve şükranla anıyorum. Rabbim onlara rahmet eylesin. Mekanları cennet, Allah onlardan razı olsun. Ailelerine de Allah sabır versin. Gazilerimize de sağlık sıhhat diliyorum. Biz burada saadet ve mutluluk içindeysek, birbirimizi coşkuyla kucaklıyorsak, askerimizi ve polisimizi minnet ve şükranla yad etmemiz lazım. Allah birliğimizi, dirliğimiz bozmasın. Evlerinizde çocuklarınızla sağlık sıhhat diliyorum' ifadelerini kullandı.

SIRADAKİ HABER
}