HaberlerDemet Akalın: Localarda büyümedik

Demet Akalın: Localarda büyümedik

Bodrum'da kız Hira için yüksek fiyatlara loca kiraladığı iddiasıyla gündeme gelen ünlü pop sanatçısı Demet Akalın, halk plajında ortaya çıktı.

Demet Akalın: Localarda büyümedik

Bodrum’da tatil yapanDemet Akalın ve kızı Hira, Torba’da bulunan halk plajında objektiflere takıldı. Ramazan ayını Bodrum’da geçiren Demet Akalın kızı Hira ile birlikte Torba koyun’da bulunan halk plajında denize girdi. Kızıyla beraber denizde serinleyen Akalın, güneşin denizin ve kumun keyfini doyasıya çıkardı. Sahilde kız Hira ile bir süre vakit geçiren Akalın, daha sonra yanındaki dostları ile birlikte sahilden ayrıldı.

HABERLERİ YALANLADI

Arabaya binerken gazetecilerin sorularını yanıtlayan Akalın, dün basında yer lan "Her gün deniz kenarından bin liraya loca kiralıyor" şeklindeki haberlere yanıt verdi. 3 ay boyunca Bodrum’da olacağını ifade eden Akalın, “Gittiğimiz her yerde bizi ağırlıyorlar. 3 ay boyunca Bodrum’dayım, bütün işlerimi buradan halledeceğim. Ramazan’dan sonra da Bodrum’dayım. 3 ay boyunca her gün bin lira verirsek, kazancımızı sahil kenarına yatırmış oluruz" dedi.

"Bodrum’da çok işim var" diyerek yeni girişimlerde bulunacağına yeşil ışık yakan Akalın, daha sonra kızı Hira ve dostlarıyla birlikte plajdan ayrıldı.

Akalın loca konusuyla ilgili bir gönderme de sosyal medya hesabından yaptı. Akalın Instagram'dan halk plajında olduğu bir fotoğrafı paylaşıp altına şu notu düştü:

"Halk plajı. Kimse kimseye bakmıyor. Deniz tertemiz bin liraya loca tuttu diyenlere selam olsun ohhhh miss. Ben Gölcük kızıyım localarda büyümedik be yavrum."

SIRADAKİ HABER
}