SESOB'a akıllı bina

Samsun Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği'nin yeni hizmet binasının temeli atıldı. Birlik Başkanı Hacı Eyüb Güler, 'Yeni akıllı hizmet binamızı Aralık ayına kadar tamamlayarak hizmete açmayı planlıyoruz' dedi

SESOB'a akıllı bina

Canik İlçesi Belediyeevleri Mahallesi'nde bulunan Samsun Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği'nin (SESOB) yeni hizmet binasının temeli, Samsun Küçük Sanayi Sitesi Konut Yapı Kooperatifi'ne ait arsası üzerine kurban kesimi ve dualarla atıldı.

Kurban kesimi öncesi konuşan SESOB Başkanı Hacı Eyüb Güler, "Yeni hizmet binamızın arsasının alınmasında ve imar verilmesinde çok büyük emeği olan Samsun Madeni Sanatkarlar Odası Başkanımız Uğur Tüfekçi ve Büyükşehir Belediye Başkanımız Yusuf Ziya Yılmaz'a ruhsat işlemlerimizde yardımcı olan Canik Belediye Başkanımız Osman Genç'e ve personellerine birliğim adına teşekkür ediyorum" dedi.

ARALIK'TA HİZMETTE
Oda başkanlarının fikirlerini alarak yeni hizmet binası çalışmalarına başladıklarını da söyleyen Güler, "Binamızın projesini oda arkadaşlarımızla birlikte onayladık. Yapılan ihalenin ardından temelimizi atarak inşaata başladık. Allah nasip ederse 2016 Aralık ayının sonunda binamız bitmiş olarak ve en kısa sürede taşınmayı gerçekleştireceğiz. Samsun'un en büyük sivil toplum örgütü olan birliğimizin yaklaşık 36 bin üyesi bulunmaktadır. Samsun'da esnaf ve sanatkarları her konuda birlik, beraberliği sağlamıştır. Esnaf odaları dün olduğu gibi bugünde, gelecekte de her konuda üzerine düşen sorumluluğu sonuna kadar yerine getirecektir. Allah birlik ve beraberliğimizi bozmasın" ifadelerini kullandı.

Konuşmanın ardından, yağmura rağmen kurban kesimi yapıldı ve dua ile temel atıldı.

Bayram OK EN ÇOK OKUNANLAR

Her şeyi açıklayacak

1 Her şeyi açıklayacak

Hakem 'penaltı' dedi

2 Hakem 'penaltı' dedi

Samsunspor'dan Murzioğlu'na teşekkür

3 Samsunspor'dan Murzioğlu'na teşekkür

Bir anı, bir yazı...

4 Bir anı, bir yazı...

Samsunspor'da üzen istatistik

5 Samsunspor'da üzen istatistik

Samsunspor'da passolig sayısı artıyor

6 Samsunspor'da passolig sayısı artıyor

Samsun'da Erva bebeğin dramı

7 Samsun'da Erva bebeğin dramı

Samsunspor PFDK'ya sevk edildi

8 Samsunspor PFDK'ya sevk edildi

Yüzlerce kuş telef oldu

9 Yüzlerce kuş telef oldu

E-devlet'ten yeni bir hizmet daha...

10 E-devlet'ten yeni bir hizmet daha...


SIRADAKİ HABER